دوشنبه،04 تیر 1397
  
04:27:10
        
  •    
    
    •  
     تعداد بازدید: 1162
     کد: 5060
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
     بهمن ماه امسال برگزار می شود؛

     دومین دوره طرح ارتقاء دانش در ایمنی، بهداشت و محیط زیست

     دومین دوره طرح ارتقاء دانش و مهارت مدیران و کارشناسان ایمنی ، بهداشت و محیط زیست (HSE) واحدهای تابعه ایمیدرو بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.
     به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ایمیدرو با اعلام این مطلب گفت: در دوره مذکور حدود 30 نفر از مدیران و کارشناسان HSE ایمیدرو حضور خواهند داشت و دوره را طی خواهند کرد.

     مهندس امیر ولدخانی افزود: هدف از برگزاری این دوره ، تربیت کارشناسان حوزه ایمنی، بهداشت و محیط زیست و همچنین انرژی است که در 33 عنوان اجرایی خواهد شد.

     وی ادامه داد: شرکت کنندگان در دوره طرح ارتقاء دانش و مهارت در پایان دوره علاوه بر آزمون باید پروژه ای را در حوزه دوره مربوطه ارائه دهند.

     ولدخانی گفت: با توجه به ضعف هایی که در گروه کارشناسی داشتیم، تصمیم به برگزاری 2 دوره توانمندسازی مدیران HSE گرفته شد که دوره اول با حضور 27 مدیر در سال گذشته برگزار شد.

     وی اظهار کرد: ایمیدرو اکنون در 16 شرکت فعالیت های ایمنی، بهداشت و محیط زیست را رصد می کند و علاوه بر این بر فعالیت های HSE واحدهای زرشوران، سنگان، الکترود گرافیتی و آلومینای ایران و همچنین مناطق ویژه و اقتصادی خلیج فارس، پارسیان و لامرد هم نظارت دارد.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: