چهارشنبه،30 خرداد 1397
  
12:01:33
        
  •    
    
    • کلید واژه ها : معدن -
      
     تعداد بازدید: 557
     کد: 5518
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۶/۰۱/۳۰

     نخستین اجلاس فناوری معدنکاری ایران؛ 20 تیر ماه

     نخستین اجلاس بین المللی فناوری معدنکاری در ایران،‌ روزهای 20 و 21 تیر ماه جاری در تهران برگزار می شود.

     به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)،‌ این رویداد بین المللی با هدف ارایه فرصت ها و چالش های حوزه فناوری بخش معدن ایران است که پس از رفع تحریم ها ایجاد شده است. حوزه معدن ایران با توجه به ذخایر احتمالی 57 میلیارد تنی و 37 میلیارد تنی قطعی، شرایط جدیدی را برای این حوزه که بخش زیادی از آن دست نخورده باقی مانده، ایجاد کرده است.
     این اجلاس و نمایشگاه جانبی آن در روزهای 11-12 جولای 2017 (20-21 تیر ماه) در هتل اسپسناس خلیج فارس در تهران برگزار می شود.
     ارایه فناوری های هوشمند و‌ زیرساخت های فناروی اطلاعات در شرایط عرضه تولیدات به بازارهای رقابتی، چالش اجرای طرح های اتوماسیون بزرگ مقیاس،‌ همچنین نوآوری در استخراج،‌ تجاری سازی و سازگاری با فناوری های جدید از جمله موضوعاتی است که در اجلاس مذکور ارایه می شود.
     سخنرانان این اجلاس شمس الدین سیاسی راد مدیر آموزش پژوهش و فناوری ایمیدرو، محمدرضا بهرامن رییس خانه معدن ایران ،آندره بویزن مدیر کل شرکت مندلی ریسورسِس (Mandalay Resources)،‌ مایکل پوپ برنامه ریز شرکت آلومینا کویینزلند، استیو اَمور مسوول سابق توسعه فناوری انگلو امریکن هستند.

     اطلاعات بییشتر

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: