جمعه،23 آذر 1397
  
00:15:38
        
  •    
    
    • کلید واژه ها : مستند زیست محیطی -
      
     تعداد بازدید: 613
     کد: 6873
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۶/۱۱/۳۰
     در هفدهمین نمایشگاه محیط زیست و با حضور فتح ا... امیری مستندساز صورت می گیرد

     اکران 3 مستند زیست محیطی توسط ایمیدرو

     مستندهای زیست محیطی "در گرداب انقراض"، " حیات در رگ های سرد" و "روی سبز بیابان" ساخته فتح الله امیری توسط ایمیدرو در نمایشگاه محیط زیست امسال اکران می شود.

     به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و نوسازی معادن و صنایع معدن ایران، ایمیدرو در راستای دیدگاه حمایتی خود از محیط زیست؛ مستندهای زیست محیطی "در گرداب انقراض"، " حیات در رگ های سرد" و "روی سبز بیابان" را 3 تا 4 اسفند ماه امسال ساعت 11 صبح در هفدهمین نمایشگاه محیط زیست به نمایش می گذارد.

     مستند "در گرداب انقراض" در حمایت از حیات یوزپلنگ ایرانی مستند "حیات در رگ های سرد" در خصوص خزنده ای با نام افعی دُم عنکبوتی ایرانی است.

     همچنین مستند "روی سبز بیابان" با موضوع ابداع روش هایی خلاقانه برای آبرسانی به منطقه حیات وحش در محدوده معدنی مهدی آباد نیز به نمایش گذاشته می شود. پیش از این چنین امکانی برای آبرسانی به حیات وحش منطقه وجود نداشت.

     فتح ا... امیری مستندساز محیط زیست، پیشتر جواز متعددی در جشنواره های داخلی و خارجی از آن خود کرده است.

     نمایشگاه محیط زیست بزرگترین رویداد در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات مرتبط با محیط زیست کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه برپا می شود که در سال جاری به مدت 4 روز از تاریخ 2 لغایت 5 اسفندماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

     گالری
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: