پنج شنبه،22 آذر 1397
  
19:01:48
        
  •    
    
    • کلید واژه ها : سنگ آهن معادن سنگان -
      
     تعداد بازدید: 577
     کد: 7258
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۷/۰۳/۲۰

     عملیات بهره برداری، استخراج سنگ آهن و باطله برداری در معادن سنگان واگذار می شود

     عملیات بهره برداری، استخراج سنگ آهن و باطله برداری در معادن سنگ آهن سنگان با برگزاری مناقصه عمومی 2 مرحله ای به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار می شود.

     به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، مجتمع سنگ آهن سنگان در نظر دارد انجام عملیات بهره برداری و استخراج سنگ آهن و باطله برداری در معادن سنگ آهن سنگان را طی مناقصه عمومی 2 مرحله ای به پیمانکار واجد شرایط واگذار کند.

     شناسایی پیمانکاران ذیصلاح دارای رتبه یک کاوشهای زمینی به منظور انجام عملیات در 2 گروه الف و ب صورت می گیرد.گروه الف: عملیات بهره برداری و استخراج سنگ آهن و باطله برداری در معادن C شمالی، باغک و دردوی مجتمع سنگ آهن سنگان.

     گروه ب: عملیات بهره برداری و استخراج سنگ آهن و باطله برداری در معادن A و B و C جنوبی مجتمع سنگ آهن سنگان.

     هر متقاضی اعم از اینکه به صورت انفرادی یا مشترک (کنسرسیوم/مشارکت)تمایل به شرکت در فراخوان هر دو گروه را داشته باشد، در صورتی که در مناقصه موضوع گروه «الف» برنده شود، حق شرکت در مناقصه موضوع گروه «ب» را نداشته و تمام پاکات پیشنهاد متقاضی(اعم از انفرادی یا مشترک (کنسرسیوم/مشارکت)) در گروه «ب« بازگشایی نشده و بازگشت داده می شود.

     متقاضیان می توانند برای خرید اسناد ارزیابی کیفی از تاریخ 21-03-97 لغایت02-04-97 در ساعات اداری (تا ساعت 16:00) از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس www.setadiran.ir اقدام کنند.

     همچنین متقاضیان باید حداکثر تا پایان وقت اداری(ساعت 16:00) روز چهارشنبه 20/04/1397 اسناد دریافتی را تکمیل و در سایت www.setadiran.ir بارگذاری کنند. علاوه بر این، متقاضیان باید اصل مدارک شرکت در ارزیابی کیفی مناقصه را پس از درج در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در پاکت دربسته و مهرو موم شده قرارداده و در مهلت مذکور به آدرس تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه شرقی، شماره33، مجتمع سنگ آهن سنگان تحویل دهند.

     لینک مناقصه

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: