پنج شنبه،02 اسفند 1397
  
22:01:27
        
  •    
    
    •  
     کد: 7277
     تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
     تعداد بازدید: 585

     فراخوان شناسایی پیمانکار برای احداث زیربناهای معادن

     ایمیدرو برای شناسایی پیمانکار جهت احداث زیربناهای معادن در 4 منطقه فراخوان داد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، ایمیدرو به عنوان مجری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی در نظر دارد پروژه های زیربنایی معادن شامل «انجام روسازی، زیرسازی، ابنیه فنی و خط کشی محور چهارگنبد- امامزاده (تکیه) در شهرستان سیرجان- استان کرمان به طول 10 کیلومتر» و «تعریض و بهسازی قطعه اول راه دسترسی به معادن زغال سنگ تاش (شمال شاهرود) به طول تقریبی 8.5 کیلومتر از سه راهی مجن تا ابتدای جاده بوکسیت در استان سمنان» را به پیمانکاران واجد شرایط از طریق مناقصه عمومی واگذار کند.

     همچنین، 2 پروژه دیگر مشتمل بر «تهیه و تامین برج، یراق آلات، مقره و عملیات اجرایی احداث خط 230 کیلوولت دو مداره پست ابرکوه به پست معدن اسمالون به طول 86 کیلومتر در استان یزد» و «تامین سیم های (فاز هاک، محافظ مغزی هاک و محافظ حاوی فیبر نوری) خط 132 کیلو ولت دو مداره پست 400 کیلوولت گلشن طبس و پست 132 کیلوولت زغال سنگ پروده طبس در استان خراسان جنوبی» در این فراخوان قرار دارند.

     مدت زمان اجرای این پروژه ها به ترتیب 16 ماه، 12 ماه، 11 ماه و 6 ماه است و رتبه و رشته پیمانکاری برای پروژه نخست؛ 5 راه و ترابری (تخصص راهسازی)، پروژه دوم؛ 4 راه و ترابری (تخصص راهسازی) و پروژه سوم؛ 3 انرژی (تخصص انتقال نیرو) است. در پروژه چهارم نیز تأمین کننده باید در فهرست واجدان صلاحیت توانیر وجود داشته باشد.

     همه مراحل مناقصه اعم از اسناد توان انجام کار و ارئه پیشنهاد و بازکردن پاکت ها از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت (www.setadiran.ir) انجام می شود و از این رو، مناقصه‌گرانی که عضو این سایت نیستند، لازم است برای شرکت در مناقصه، در سایت مذکور ثبت نام کرده و گواهی امضای الکترونیکی دریافت کنند.

     تاریخ انتشار اسناد مناقصه در سامانه مذکور 29 خرداد 97 است و مناقصه‌گران باید علاوه بر دریافت اسناد از طریق سامانه، فیزیک آن را به مناقصه‌گزار تحویل دهند.

     مهلت زمانی دریافت اسناد توان انجام کار از سایت از 10 صبح روز سه شنبه 29 خرداد 97 تا 10 صبح روز سه شنبه 5 تیر 97 است. آخرین مهلت دریافت پیشنهادات نیز ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 20 تیر 97 است.

     متقاضیان برای دریافت اطلاعات درباره اسناد مناقصه و ارائه پاکت ها به آدرس خیابان طالقانی، نرسیده به خیابان بهار، شماره 154، طبقه ششم، طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی مراجعه کنند یا با شماره تلفن

     5- 88324004 (021) تماس حاصل نمایند. شماره تماس برای دریافت اطلاعات درباره چگونگی عضویت در سامانه ستاد 4193-021 است.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: