سه شنبه،30 بهمن 1397
  
10:30:40
        
  •    
    
    •  
     کد: 7397
     تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۲۴
     تعداد بازدید: 347
     مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو:

     اینوماین بستر تجاری سازی ایده های ارزش آفرین را فراهم می کند

     مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو گفت: جشنواره اینوماین می تواند بستری مناسب برای تجاری سازی ایده های ارزش آفرین را فراهم کند.

     به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه ونوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، غلامرضا ملاطاهری مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو و دبیر نخستین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی در مراسم اختتامیه این جشنواره که در ایمیدرو برگزار شد، اعلام کرد: جشنواره اینوماین می تواند بستری مناسب برای خلق ایده و تبدیل آن به فناوری، تجاری سازی و ورود به فضای کسب و کار را فراهم کند.

     وی خاطرافزود: تعداد ایده های ارسالی به جشنواره 114 ایده بود که بخش معدن و صنایع معدنی با 51 ایده بیشترین میزان ایده های ارسالی را به خود اختصاص داد و پس آز آن به ترتیب اشخاص حقیقی 33 ایده، شرکت های دانش بنیان 19 ایده و دانشگاه ها 11 ایده به جشنواره ارسال کردند.

     ملاطاهری خاطر نشان کرد: این جشنواره در 6 محور برگزار شد و 70ایده شامل 15 ایده در محور فناوری های نوین اکتشاف، استخراج، نوآوری معدن و صنایع معدنی با تاکید بر فاوا، نانو و بایو، 11 ایده در محور مدیریت انرژی و آب در معدن و صنایع معدنی، 10ایده در محور ایمنی، بهداشت و محیط زیست در معدن و صنایع معدنی، 12 ایده در محور محصولات نوین و کاربردهای جدید مواد معدنی، 10 ایده در محور مدیریت پسماند و باطله معدن و صنایع معدنی و 12 ایده در محور خدمات پشتیبان زنجیره معدن و صنایع معدنی به مرحله داوری جشنواره راه پیدا کردند.

     مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو گفت: از بین ایده های راه یافته به جشنواره 10 ایده برگزیده شده است که امیدواریم با معرفی این ایده ها به صندوق جسور بتوانیم بستر مناسب برای رشد، توسعه و اعتلای فناوری فراهم کنیم.     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: