پنج شنبه،02 اسفند 1397
  
21:42:12
        
  •    
    
    • کلید واژه ها : کرباسیان -
      
     کد: 7611
     تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۱۸
     تعداد بازدید: 498
     به مناسبت برگزیده شدن این سازمان به عنوان دستگاه برتر دولتی،‌ منتشر شد

     پیام تقدیر دکتر کرباسیان از خانواده بزرگ ایمیدرو

     بسیار خرسندم از مدیریت در سازمانی که امسال توانست با دریافت لوح تقدیر و تندیس از رئیس جمهوری محترم، به عنوان سازمان نمونه و برتر دولتی معرفی شود.

     همکاران گرامی، سروران ارجمند؛

     بسیار خرسندم از مدیریت در سازمانی که امسال توانست با دریافت لوح تقدیر و تندیس از رئیس جمهوری محترم، به عنوان سازمان نمونه و برتر دولتی معرفی شود. اکنون باید اذعان کرد که این موفقیت تنها در سایه حضور فعال تمام مدیران، کارشناسان و کارکنان ارجمند حاصل شده است.
     البته این فرایندی است که ایمیدرو طی 5 سال گذشته بدان دست یافته و آن تغییر شرایط طرح ها از بلاتکلیفی و افتتاح ده ها کارخانه در بخش معدن و صنایع معدنی است. علاوه بر این طراحی و اجرای 270 هزار کیلومتر مربع عملیات اکتشاف و شروع پروژه های بزرگ در شرایط کمبود نقدینگی، اقدامات برجسته ی دیگری هستند که با همت جمعی محقق شده است.

     بدین جهت، زمان کنونی را فرصتی برای ابراز قدردانی از تمامی نیروهای ایمیدرو، شرکت ها و طرح های تابعه یافتم که سطوح مختلف مدیریتی،‌ کارشناسی،کارکنان و کارگران را درخانواده بزرگ ایمیدرو در بر می گیرد.

     اینجانب افتخار دارم این موفقیت را که مرهون تلاشهای ارزنده شما عزیزان است تبریک گفته و انشاا... این مهم خدمتی برای مردم شریف ایران و سرآغاز سربلندی و توسعه کشور باشد. ضمن تاکید مجدد بر همدلی و تلاش خستگی ناپذیر شما عزیزان، همراهی گرمتان را برای تحقق اهداف پیش روی این بخش که همانا ایجاد اشتغال،‌ درآمدزایی، آبادانی و سربلندی برای این مرز و بوم است، خواستارم.

     توفیق و برکت روزافزون را از خداوند یکتا برای تک تک شما عزیزان و خانواده ارجمند مسئلت دارم.

     مهدی کرباسیان
     معاون وزیر و رییس هیات عامل ایمیدرو

     18 شهریور 1397     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: