پنج شنبه،02 اسفند 1397
  
21:46:08
        
  •    
    
    • کلید واژه ها : ایمیدرو شهید رجایی -
      
     کد: 7615
     تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
     تعداد بازدید: 222
     رئیس هیات عامل ایمیدرو خبر داد:

     مشارکت 320 هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی برای تکمیل طرح ها

     رئیس هیات عامل ایمیدرو از جذب 320 هزار میلیارد ریال منابع بخش خصوصی و غیردولتی برای تکمیل طرح های نیمه تمام سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران خبر داد که در پنج سال گذشته جذب شده است.

     به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، مهدی کرباسیان افزود: ایمیدرو پارسال بیش از سه میلیارد دلار پروژه جدید افتتاح کرد و برای جلوگیری از خام فروشی، طرح هایی همچون خط تولید فولاد و مس، بهره برداری از خطوط زنجیره تولید کنسانتره و گندله و سه پروژه تولید آهن اسفنجی به بهره برداری رسید.

     وی همچنین اظهار داشت: طی سال های گذشته برنامه ریزی برای اکتشاف 270 هزار کیلومتر مربع از پهنه های کشور در اولویت قرار گرفت و به طور جدی از بهار 1393 آغاز و پارسال 200 هزار کیلومتر مربع آن نهایی شد.

     دلایل موفقیت ایمیدرو در جشنواره شهید رجایی
     کرباسیان درباره انتخاب ایمیدرو به عنوان دستگاه برتر دولتی در جشنواره شهید رجایی امسال گفت: جذب سرمایه های بخش خصوصی و غیردولتی،‌ ارزآوری و شفاف سازی، از دلایل انتخاب این سازمان بود.
     معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اضافه کرد: واگذاری های گسترده در زمینه معدن و صنایع معدنی با مشارکت بخش خصوصی، افزایش ظرفیت های تولید در طلا، فولاد، مس، سنگ آهن و پودر آلومینیوم در واحدهای زیرپوشش، به بهره برداری رساندن پروژه های زنجیره فولادی و همچنین تهیه نقشه راه معدن و صنایع معدنی کشور، دیگر اقدام های ایمیدرو بوده است.

     جشنواره شهید رجایی هر سال به مناسبت هفته دولت با هدف شناسایی و معرفی تلاشگران عرصه خدمت به مردم و نهادینه سازی فرهنگ ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی برگزار می ‌شود.
     در مراسم امسال که شنبه با حضور رییس جمهوری در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد، از 14 دستگاه برتر دولتی تجلیل شد.
     سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، شرکت توانیر و سازمان سنجش در بخش برگزیدگان دستگاه‌های وابسته به وزارتخانه‌ها در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی به عنوان دستگاه برتر برگزیده شدند و «مهدی کرباسیان» مدیرعامل ایمیدرو از رییس جمهوری تندیس و لوح سپاس دریافت کرد.

     منبع: ایرنا

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: