سال جهش تولید
X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
  • در نشست هم اندیشی وزرای صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی مطرح شد:

   اسلامی: آمادگی وزارت راه و شهرسازی برای احداث جاده های دسترسی به معادن/ امسال برابر با کل سال های قبل با ایمیدرو تفاهم نامه همکاری امضا کرده ایم

   وزیر راه و شهرسازی از آمادگی این وزارتخانه برای تامین زیرساخت های ریلی و جاده ای منتهی به معادن خبر داد. وی همچنین از افزایش بی سابقه تفاهم نامه های منعقد شده بین این وزارتخانه و ایمیدرو خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، محمد اسلامی در این نشست که با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و خداداد غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو برگزار شد، افزود: وزارت راه و شهرسازی با هدف حمایت از حوزه معادن، آماده تامین زیرساخت های منتهی به معادن است.

   وی افزود: در این زمینه امضا تفاهم نامه های متعدد با سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گواه این مدعا است.

   وزیر راه و شهرسازی تعداد تفاهم نامه های بین این وزارتخانه و ایمیدرو را طی سال جاری بی سابقه خواند و گفت: طی سال جاری، برابر با کل سال های گذشته با ایمیدرو تفاهم نامه همکاری امضا کردیم و روند همکاری ها ادامه دارد.

   تامین زیرساخت ها؛ یکی از ارکان تحقق انقلاب معدنی

   در این نشست وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز طی سخنانی اعلام کرد: در بخش معادن و توسعه زیر ساخت های مرتبط، ظرفیت های همکاری بسیاری بین دو طرف وجود دارد که باید بیش از پیش فعال شود.

   رحمانی افزود: تحقق اهداف انقلاب معدنی منوط به تامین زیر ساخت های اولیه از جمله راه های مواصلاتی، خطوط ریلی، بنادر مجهز و ... است.

   وی گفت: در این راستا برنامه های مشترک و جامعی برای توسعه همکاری ها با وزارت راه و شهر سازی داریم که در حال عملیاتی شدن است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: