X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  • غریب پور به مناسبت هفته بسیج با صدور پیامی اعلام کرد:

   بخش معدن و صنایع معدنی با روحیه بسیجی، مشکلات تحریمی را پشت سر می گذارد

   این روزها برای ایران اسلامی مقدس است؛ هفته بسیج. امام خمینی (ره) به حق درباره این واژه فرموده اند که «بسیج لشکر مخلص خدا و مدرسه عشق است. به حق بسیج و بسیجیانند که کشور را از بحران ها نجات می دهند.» آن زمان که در جنگ نابرابر علیه ایران طی 8 سال بودیم، مردم شریف در قالب گروه های بسیجی از این مرز و بوم کهن پاسداری کردند و اجازه کوچکترین تعرضی را به ایران ندادند.

   همین روحیه پرارزش بسیجی بوده که پس از جنگ نیز، در بحران های مختلف نقش آفرینی کرده و در کنار مردم، تلاش خود را معطوف به برطرف کردن مشکلات کرده است.

   اما امروز که تاریخ در چهره ای دیگر تکرار شده و باز دشمنان در لوای تحریم های اقتصادی، علیه ایران اسلامی وارد عمل شده اند، روحیه بسیج وار فعالان اقتصادی کشورمان و از جمله فعالان بخش معدن و صنایع معدنی، نقشه های آنها را باطل کرده و توانسته اند پیشرفت های شایانی را در حوزه های تولید، صادرات و برنامه های توسعه ای در این شرایط سختِ ایجاد شده، برای این مرز و بوم حاصل کنند.

   بدون شک، روحیه بسیجی فعالان بخش معدن و صنایع معدنی، برخی مشکلات تحریمی پیش رو را از طریق بومی سازی، داخلی سازی و با تکیه به دانش و توانمندی های ذاتی خود، پشت سر خواهد گذاشت و به سطح مطلوب توسعه دست خواهد یافت.

   هفته بسیج بر همه بسیجیان و از جان گذشتگان کشورمان که طی این 41 سال، در حوزه های مختلف همچون جنگ تحمیلی و نیز بخش های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی، مانع تحمیل بحران های مختلف بر مردم شده اند، مبارک و یاد شهدای گرانقدر این عرصه نیز گرامی باد.

   خداداد غریب پور، معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: