سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: اکتشاف -
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۰۲
  • از سوی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی انجام می شود

   آغاز عملیات اجرایی شناسایی و پی‌جویی پهنه‌های اکتشافی در دی ماه

   شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، عملیات اجرایی شناسایی و پی جویی پهنه های جدید اکتشافی را از ماه جاری – دی ماه- آغاز می کند.

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو،‌ شهرام ادیب؛ مدیر اکتشاف شرکت با بیان این مطلب گفت: با مشارکت ایمیدرو، ایمپاسکو وکنسرسیوم اکتشاف (شرکت پایا)، ۴۴۰۰۰ کیلومتر مربع در قالب ۱۰ پهنه در استان‌های کهکیلویه و بویراحمد، اصفهان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و همچنین ۲ پهنه در استان های قزوین، گیلان، فارس، چهارمحال و بختیاری و خراسان رضوی که بخشی از آن در خراسان جنوبی قرار می گیرد، به ایمپاسکو واگذار شد.

   وی با اشاره به اینکه این پهنه ها با بررسی موضوع اکتشاف ۳۰۰ هزار کیلومتر مربع مشخص شده است، در ادامه افزود: از اول دی ماه ۹۸ عملیات اجرایی شناسایی و پی‌جویی در پهنه ها شروع می شود و بر این اساس یک برنامه زمانبندی ۶ ماهه تهیه شده که اگر شرایط جوی اجازه دهد تا پایان خرداد ماه سال آینده عملیات اکتشافی خاتمه می یابد.

   مدیر اکتشاف شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران تصریح کرد: با توجه به شرایط این استان ها در فصل زمستان، ممکن است این برنامه زمان بندی تمدید شود.

   مدیر اکتشاف شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در خاتمه پیشنهاد داد که سازمان های توسعه ای یا سازمان زمین شناسی اطلاعات پایه را به صورت منظم تولید و به روزرسانی کنند و ترتیبی اتخاذ شود تا ریسک عملیات اکتشافی کاهش یابد تا بخش خصوصی با توان بیشتر بتواند وارد عملیات اکتشافی شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: