سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: ایمنی، محیط زیست -
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
  • مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ایمیدرو مطرح کرد:

   پیش بینی ارتقای 30 درصدی عملکرد واحدهای ایمنی، بهداشت و محیط زیست ممیزی عملکرد سال 98/ تدوین نظام HSEE در سال 99

   مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ایمیدرو با اشاره اجرای برنامه ممیزی عملکرد سال 98 در سال 99، گفت: پیش بینی می شود در ممیزی عملکرد سال 98، حداقل 30 درصد سطح عملکرد واحدهای ایمنی، بهداشت و محیط زیست، ارتقا یابد.

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، امیر ولدخانی امروز در آیین امضای تفاهم نامه بین ایمیدرو و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: شروع برنامه ممیزی عملکرد سال 98، از 21 فروردین سال آتی است و 31 تیر 99 به پایان خواهد رسید.

   وی با بیان اینکه گزارش نهایی ممیزی واحدها، پایان شهریور سال آینده اعلام خواهد شد، گفت: 41 گروه ممیزی به منظور ممیزی 41 واحد تشکیل خواهد شد.

   وی با اشاره به نتایج ممیزی عملکرد HSEE سال 97 مدیران واحدهای تابعه ایمیدرو گفت: نبود زیرساخت های HSEE و عدم هماهنگی برخی مدیران ارشد شرکت ها با ایمیدرو در زمینه انتخاب مدیر واجد شرایط HSEE، از مواردی بود که نیاز به بازنگری دارد.

   مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ایمیدرو افزود: مدیریت ریسک، کنترل ایمنی عملیات، تسهیلات بهداشتی، واکنش در شرایط اضطرای، مدیریت پسماند و ... از جمله مواردی بود که نیاز جدی به اصلاح ساختار و آموزش دارد.

   ولدخانی با اشاره به برنامه ها و پروژه های سال 99 مدیریت HSEE ایمیدرو در بخش سیاست گذاری و نظارت گفت: برگزاری جلسات کمیته عالی HSEE با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو، تدوین نظام HSEE، مدیریت حامل های انرژی و آب، برنامه ریزی بازدید از واحدهای تابعه و همچنین برگزاری جلسات مشترک با شرکت های هولدینگ راهبر معادن از مهم ترین اقدامات سال آتی خواهد بود.

   همکاری دانشگاه ها در اجرای پروژه های پژوهشی

   وی با اشاره به برنامه اجرای پروژه های پژوهشی – کاربردی در سال آینده گفت: در این زمینه دانشگاه های تهران، شهید بهشتی، علم و صنعت، جهاد دانشگاهی و مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی به عنوان مجری در اجرای این برنامه حضور خواهند داشت.

   تفاهم نامه همکاری

   ولدخانی با اشاره به تفاهم نامه های همکاری ایمیدرو با دیگر سازمان ها در حوزه ایمنی، بهداشت و محیط زیست، اعلام کرد: همکاری ایمیدرو با سازمان محیط زیست(معاونت های محیط زیست انسانی و محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی) و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی(معاونت روابط کار) به منظور تحقق اهداف این حوزه، هدفگذاری شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: