X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
  • معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی:

   ارائه تسهیلات ۸۰ درصدی حمایت از شرکت های دانش بنیان بخش معدن و صنایع معدنی

   معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از حمایت مالی شرکت های دانش بنیان بخش معدن و صنایع معدنی در قالب ارائه تسهیلات تا ۸۰ درصدی به آنها خبر داد.
   به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، سیاوش ملکی فر صبح امروز در دومین جشنواره ایده های ارزش آفرین بخش معدن و صنایع معدنی (INNOMINE)خاطر نشان کرد: صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری همچون یک شریک در کنار شرکت های دانش بنیان در حوزه های مختلف بخش معدن و صنایع معدنی بوده و حمایت های مالی را به این شرکت ها ارائه خواهد داد.

   وی ادامه داد: این حمایت با ابزارهای متعددی از جمله ارائه تسهیلات 70 تا ۸۰ درصدی انجام خواهد شد.

   به گفته معاون صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، از دیگر ابزارهای حمایت و ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان در حوزه معدن و صنایع معدنی ارائه انواع ضمانت نامه های بانکی، تسهیلات سرمایه در گردش، حمایت بلاعوض، همکاری در اخذ استانداردها، حمایت بلاعوض و حفاظت از مالکیت فکری است. وی تاکید کرد: صندوق نوآوری و شکوفایی با تمام ابزارها از شرکت های دانش بنیان در مسیر اتصال به صنایع بزرگ حمایت خواهد کرد.

   گامی در جهت اقتصاد دانش بنیان

   ملکی فر گفت: برگزاری جشنواره اینوماین۲ گامی در جهت اقتصاد دانش بنیان در حوزه معدن و صنایع معدنی است و امیدواریم در تجدید فناوری و ارائه ایده های جدید به این بخش کمک کند.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: