سال جهش تولید
X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
  • پیشرفت فیزیکی 80 درصدی عملیات بازسازی هتل بین المللی منطقه اقتصادی خلیج فارس/ بهره برداری؛ تابستان امسال

   بازسازی هتل منطقه ویژه خلیج فارس با پیشرفت فیزیکی 80 درصدی، در مراحل پایانی قرار دارد و برای تابستان امسال، آماده افتتاح است.
   پیشرفت فیزیکی 80 درصدی عملیات بازسازی هتل بین المللی منطقه اقتصادی خلیج فارس/ بهره برداری؛ تابستان امسال

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، در فاز نخست، راه‌اندازی سه طبقه و مشاعات برای بهره برداری اولیه در نظر گرفته شده است.

   بهنام رضایی مجری طرح بازسازی و راهبری هتل بین المللی خلیج فارس (واقع در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس) در این باره گفت: این سه طبقه شامل 64 اتاق است که همزمان با بازسازی اتاق ها، در طبقات دیگر نیز عملیات بازسازی و تعمیرات در حال انجام است.

   طبق برنامه ریزی صورت گرفته، در فاز دوم این پروژه، سه طبقه بعدی راه‌اندازی خواهد شد و در فاز سوم احداث یک مجتمع گردشگری که شامل سفره‌ خانه سنتی، پارک آبی و..، است در محوطه پشت هتل برنامه ریزی شده است.

   رضایی افزود: با توجه به اهمیت ایفای مسوولیت اجتماعی و اشتغالزایی برای نیروهای بومی که در استان نیز از اهمیت فوق‌العاده‌‎ای برخوردار است، 90 درصد پرسنل ما را نیروهای بومی تشکیل می‌دهند.

   در پروژه بازسازی هتل خلیج فارس در مجموع 320 نفر مشغول به کار می شوند که در فاز اول 80 نفر و در فاز دوم برای 120 نفر اشتغالزایی صورت گرفته است. همچنین در فاز سوم نیز 120 نفر دیگر به کار مشغول خواهند شد.

   وی اعلام کرد: هدف ما این بوده است که تمام امکانات تفریحی و رفاهی را در مجموعه فراهم کنیم و تمامی این امکانات یا هزینه‌ای بسیار کمتر از هتل‌های سطح شهر در اختیار صنایع قرار خواهد گرفت.

   وی ادامه داد: علاوه بر تخفیف هایی که برای مسافران صنایع مستقر در منطقه اقتصادی خلیج فارس در نظر گرفته خواهد شد، اسکان در هتل خلیج فارس باعث صرفه‌جویی در زمان و جلوگیری از ریسک‌های که در رفت‌و‌آمدها وجود دارد، می شود.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.