سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: ایمپاسکو -
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۳
  • مدیر برنامه­ ریزی و بودجه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران اعلام کرد:

   رشد شاخص های استراتژیک ایمپاسکو در سال ۹۸

   مدیر برنامه­ ریزی و بودجه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران ( ایمپاسکو) اعلام کرد: شاخص های استراتژیک این شرکت در سال ۹۸ رشد یافت.

   به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، منیژه غلامرضایی با بیان این مطلب گفت: ۸۷٫۱ درصد شاخص های استراتژیک ایمپاسکو در آخرین دوره پایش (۳ ماهه چهارم ۹۸) محقق شد که نسبت به دوره قبل (۳ ماهه سوم ۹۸) ۲ درصد رشد داشت.

   وی افزود: در همین دوره، تحقق شاخص های فرآیندی ۹۰٫۹ درصد بود.

   پایش شاخص های استراتژیک، فرآیندی و تعالی

   مدیر برنامه­ ریزی و بودجه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با اشاره به پایش ۲۴۰ شاخص استراتژیک، فرآیندی و تعالی به صورت دوره ­ای در این شرکت گفت: این پایش ها، در راستای جاری سازی استراتژی، استقرار نظام مدیریت فرآیند و تعالی سازمانی است.

   وی ادامه داد: از جمله این شاخص ها، تولید، فروش، حفاری­ های اکتشافی، رضایت ذینفعان و مشتریان است.

   غلامرضایی با اشاره به پایش ۳۶۹ اقدام استراتژیک و عملیاتی به صورت دوره­ ای در ایمپاسکو، تصریح کرد: در پایان سال گذشته، ۹۳ درصد برنامه ها و پروژه های این شرکت محقق شد.

   وی ادامه داد: این برنامه ها و پروژه ها شامل دریافت پهنه­ های جدید اکتشافی، اجرای طرح ­های توسعه ­ای، جذب سرمایه گذار بخش خصوصی، استقرار سیستم مدیریت کیفیت (ایزو ۲۰۱۵-۹۰۰۱) و اخذ گواهینامه مربوطه بود.

   بنا به این گزارش، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در تلاش است تا سال ۱۴۰۴ از طریق هم‌افزایی با بخش خصوصی توانمند، به یک شرکت معدنی مرجع در اکتشاف، کارآمد در استخراج و فرآوری و نوآور در توسعه مواد معدنی در کشور تبدیل شود.

   منبع: روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: