X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  • در جلسه با اعضای "کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم ایمیدرو" مطرح شد:

   غریب پور: "صداقت"، عنصر پایدار ایمیدرو است / ذربین بازرسی ایمیدرو بر روی حوزه های اکتشاف، معادن کوچک و شرکت ها

   رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: "صداقت" در کلیه فعالیت های ایمیدرو و شرکت های تابعه، به عنوان یک اصل مورد توجه است و در این زمینه این اولویت باید به عنوان یک عنصر پایدار در ایمیدرو مورد توجه باشد.
   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، خداداد غریب پور در جلسه "کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم ایمیدرو" افزود: هدف ایمیدرو، صداقت است در این زمینه صراحت، شفافیت و عدالت در امور، از الزامات ما در مجموعه های تابعه است.

   وی گفت: ایمیدرو از مجموعه های توانمند کشور است و این سازمان در تمام بخش ها همچون زیربناها، تحقیق و پژوهش، صادرات، ارزآوری، تولید، فروش، وصول مطالبات و.... رشد داشته است. رئیس هیات عامل ایمیدرو با بیان اینکه رویکرد مهم این سازمان ایجاد اشتغال در مناطق کم برخوردار است، تصریح کرد: این عملکرد و توانمندی باید در زندگی بومیان ساکن در محدوده طرح های معدن و صنایع معدنی، تاثیرگذار و احساس شود.

   تقویت بازرسی ها

   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بخش دیگری از سخنانش از تقویت انجام بازرسی از شرکت های تحت پوشش این سازمان خبر داد و عنوان کرد: حجم فعالیت های ایمیدرو بالا است و بنابرین این کارگروه، می تواند بازوی اجرایی ما در سیستم باشد.

   غریب پور ادامه داد: انجام بازرسی در زمینه "عملکرد طرح های راهبری مدیریت پس از واگذاری"، "طرح احیای معادن کوچک مقیاس" و بازرسی از عملکرد در اکتشاف، در دستور کار بخش بازرسی ایمیدرو باشد.

   وی گفت:"انجام درست؛ کارِ درست" را از رویکردهای هیات عامل ایمیدرو خواند و گفت: به دنبال اصلاح سیستم هستیم تا این سازمان توسعه ای به عنوان یک سازمان کارآمد و سلامت، الگو باشد.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: