سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: ایمیدرو -
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۲۲
  • با راهبری ایمیدرو

   سرمایه گذاری ۶۰۰ میلیارد تومانی برای احداث جاده رابر به کرمان

   استاندار کرمان گفت: مقرر شد که جاده رابر - کرمان با برآورد اولیه ۶۰۰ میلیارد تومان توسط شرکت ملی صنایع مس ایران و با راهبری ایمیدرو اجرا شود.
   سرمایه گذاری ۶۰۰ میلیارد تومانی برای احداث جاده راور به کرمان

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، محمد جواد فدایی در نشست پایش برنامه های این استان در حوزه معدن و صنایع معدنی که با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو در کرمان برگزار شد، افزود: این محور به احترام شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان رابر به عنوان زادگاه ایشان عملیاتی شده و شرکت مس برنامه زمان بندی خود را تا ۲ ماه آینده اعلام می کند.

   وی با بیان اینکه معادن کرومیت در سه شهرستان بافت، رابر و ارزوییه تعیین تکلیف شدند اظهار داشت: ایمیدرو فعالیت‌های لازم برای اکتشافات پهنه های معدنی در اختیار خود را انجام دهد و پهنه های لازم توسط صمت به ایمیدرو واگذار می‌شود.
   استاندار کرمان گفت: ایمیدرو و سازمان صمت استان پیگیری کنند که وزارت صنعت، معدن و تجارت خوراک کارخانه ۸۰۰ هزارتنی آهن اسفنجی و ۲.۵ میلیون تنی گندله سازی فولاد بافت را تامین کند.
   وی اضافه کرد: مقرر شد که سازمان صنعت، معدن و تجارت استان عملیات واگذاری پهنه های معدنی در اختیار خود را جهت اکتشاف و استخراج به شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران بررسی کند و پیشنهاد خود را در شورای معادن مطرح و پس از تصویب در این شورا، پهنه ها به شرکت یاد شده واگذار شود.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.