سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: فولاد خوزستان -
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
  • به رغم وجود تحریم،‌ کرونا و گرمای تابستان؛

   فولاد خوزستان، تولید نیمه نخست را به مرز 2 میلیون تن رساند

   تولید شمش در شرکت فولاد خوزستان در نیمه نخست امسال، با رکورد همراه شد و به مرز 2 میلیون تن رسید.
   فولاد خوزستان، تولید نیمه نخست را به مرز 2 میلیون تن رساند

   علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستانبا اعلام خبر فوق افزود: کارکنان فولاد خوزستان توانستند با تلاش شبانه‌روزی و تکیه بر توان داخلی بعد از ۲ سال، رکورد تولید شش ماهه را به میزان قابل توجهی ارتقا دهند.

   به گفته وی، عبور از تولید یک میلیون و ۹۷۶ هزار تُن در شش ماهه نخست سال ۹۹ گامی بلند در تحقق جهش تولید است.
   محمدی اظهار داشت با وجود همه‌ی سختی‌های ناشی از تحریم‌های ظالمانه و محدودیت‌های شیوع کرونا، کارکنان فولاد خوزستان در مسیر تحقق شعار سال ۱۳۹۹ گام برداشتند و به ندای رهبر انقلاب لبیک گفتند. وی یادآور شد: این رکود تولید نسبت به سال ۹۷ بیش از ۶۷ هزار تُن افزایش داشته است.
   مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان همچنین درباره رکوردهای پیشین گفت: در سه ماهه نخست امسال با تولید یک میلیون و ۲۴ هزار تُن شمش، رکورد جدیدی در فصل بهار به دست آمده بود. از طرفی در چهار نوبت رکورد تولید ماهانه در فروردین و خرداد ماه و رکورد تولید روزانه در چهاردهم فروردین و بیست و چهارم اردیبهشت ارتقا یافت.
   وی تاکید کرد: شعار محوری سال ۱۳۹۹ فولاد خوزستان "تکمیل زنجیره ارزش و تحول در تولید محصولات خاص با تمرکز بر طرح‌های توسعه،‌ ایمنی، محیط زیست و بهداشت محیط کار و تقویت سرمایه های انسانی" است و برنامه سالانه تولید، سه میلیون و ۸۰۰ هزار تن شمش فولاد پیش‌بینی شده است.
   محمدی افزود: همه‌ی توان خود را بکار می‌ گیریم که به اقتصاد بدون نفت کمک کنیم و به مانند سال‌های گذشته، با اولویت تامین نیاز داخل، درصدی از این‌ تولید به صادرات اختصاص دارد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: