سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: طلا -
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۱۴
  • مدیر مجتمع اعلام کرد:

   تولید طلای موته 16 درصد فراتر از برنامه نیمه نخست/ تولید شمش طلا در مجتمع موته، همتراز استانداردهای جهانی

   مدیر مجتمع طلای موته اعلام کرد: میزان تولید طلا در این مجتمع طی 6 ماهه نخست امسال، 16 درصد فراتر از برنامه بود.
   تولید طلای موته 16 درصد فراتر از برنامه نیمه نخست/ تولید شمش طلا در مجتمع موته، همتراز استانداردهای جهانی

   به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، علیرضا طالاری با بیان این مطلب گفت: از ابتدای فروردین تا پایان شهریور، ۱۶۲ کیلوگرم شمش طلا در مجتمع طلای موته تولید شد. این در حالی است که برنامه تولید6 ماهه، ۱۴۰ کیلوگرم بوده است. وی افزود: پیش بینی می شود تا پایان سال، 300 کیلوگرم شمش طلا در این مجتمع تولید شود.

   تولید شمش، همتراز استانداردهای جهانی
   مدیر مجتمع طلای موته با بیان اینکه تولید شمش طلا در این مجتمع، همتراز استانداردهای جهانی است، تصریح کرد: این مجتمع با اقدامات انجام شده در زمینه استانداردسازی شمش طلا، توانسته است شمش تولیدی خود را از نظر کیفی و عیار به سطح جهانی برساند.
   وی افزود: سیستم‌های ذوب و ریخته‌گری این کارخانه را برای تولید شمش‌های ۵۰۰ و 1000 گرمی ارتقا داده ایم و با استفاده از کوره‌های مخصوص القایی، ذوب انجام می‌دهیم. همچنین برای استانداردسازی تولید شمش، مجتمع مذکور به آزمایشگاهی با استاندارد ۱۷۰۲۵ مجهز شده که در سطح کشور منحصر به فرد است.

   توقف قیمت طلا روی 2 هزار دلار
   طالاری درباره آینده قیمت طلا گفت: براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته، قیمت جهانی طلا روی پایه ۲ هزار دلار بر هر اونس بسته خواهد شد و از این میزان، فراتر نخواهد رفت.
   وی ادامه داد: در صورت مهار ویروس کووید ۱۹، کاهش قیمت طلا محتمل است.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.