سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: HSEE -
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
  • ارتقای شاخص‌های HSEE در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

   مدیر بهداشت ،ایمنی، محیط زیست و انرژی منطقه ویژه اقتصادی خلیج‌فارس از رشد 121 درصدی شاخص‌های HSEE در این منطقه عظیم اقتصادی و دستیابی به سطح خوب و مورد تایید ایمیدرو خبر داد.
   ارتقای شاخص‌های HSEE در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، اردشیر سالاری ضمن اشاره به برنامه ممیزی عملکرد HSEE شرکت‌های تابعه سازمان ایمیدرو، بیان داشت: این ممیزی از سال 95 با حضور کارشناسان ایمیدرو در شرکت‌های تابعه سازمان به صورت سالانه انجام می‌شود. وی ادامه داد: در ابتدای امسال نیز به رغم شیوع ویروس کرونا برنامه ممیزی متوقف نشد و با زحمات و برنامه‌ریزی‌های مدیریت HSEE ایمیدرو این ممیزی صورت پذیرفت.

   مدیر بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج‌فارس در تشریح مواردی تایید شده ممیزی در این منطقه عظیم اقتصادی، بیان داشت: در این ممیزی، شاخص‌هایی نظیر زیرساخت‌های HSEE، کنترل ایمنی عملیات، کمیته‌های HSEE، مدیریت سبز، پسماند، آب و فاضلاب، فضای سبز، عملکرد پیمانکاران، میزان ریسک، آموزش، مشارکت کارکنان، معاینات طب کار، پایش آلاینده‌های محیط، کار و محیط‌زیست، سیستم واکنش در شرایط اضطراری و ... ارزیابی شد.

   وی ضمن اشاره به این که سطح امتیاز واحدها در ممیزی به پنج گروه شامل خیلی ضعیف، ضعیف، متوسط، خوب و عالی طبقه‌بندی‌شده است، گفت: منطقه ویژه در سال گذشته توانست با تلاش همه‌ی کارکنان از سطح ضعیف با رشد 121 درصدی به سطح خوب و مورد تایید مدیریت HSEE سازمان برساند که این موضوع حاکی از انجام اقدامات زیرساختی و افزایش نظارت‌ها در این حوزه است.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.