سال جهش تولید
X
   
 
  • اخبار
   غریب پور: احیا و فعال سازی 53 معدن در خوزستان توسط ایمیدرو طی امسال
   رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: در راستای سیاست های توسعه ای ایمیدرو در نقاط مختلف کشور، امسال 53 معدن در استان خوزستان احیا و فعال می شود.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۸/۲۱  
   افزایش 69 درصدی تولید شمش آلومینیوم تا پایان مهر 99
   میزان تولید شمش آلومینیوم کشور طی 7 ماهه امسال، 69 درصد افزایش یافت. این میزان رشد همچنان بیش از تولیدات سایر صنایع معدنی است.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۸/۲۱  
   غریب پور: تسریع در توسعه صنعت گوهرسنگ در قالب تدوین تفاهم نامه با 4 استانداری/ تامین مالی برای احداث واحدهای فرآوری در استان ها توسط ایمیدرو
   رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: اجرای برنامه های این سازمان در توسعه صنعت گوهرسنگ استان های خراسان رضوی، قم، کرمان، اصفهان در قالب تفاهم نامه با استانداری ها سرعت می گیرد. وی افزود: ایمیدرو آمادگی دارد تا تامین مالی واحدهای فرآوری گوهرسنگ ها در استان ها را از محل منابع صندوق سرمایه گذاری فعالیت های معدنی به عهده گیرد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۸/۲۱  
   اقدامات اثرگذار میدکو برای کسب تندیس در هفتمین جایزه بهره وری معدن و صنایع معدنی
   مدیرعامل شرکت توسعه معدن و صنایع معدنی خاورمیانه ( میدکو) اقدامات اثرگذار این شرکت در دریافت نشان برنز هفتمین جایزه بهره وری معدن و صنایع معدنی را تشریح کرد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰  
   مزایده عمومی معادن تحت تملک صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی
   صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در نظر دارد پروانه بهره برداری معادن تحت تملک خود را از طریق مزایده عمومی واگذار کند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰  
   افزایش 8 درصدی تولید شمش فولاد و 4 درصدی محصولات/ افزایش 10 درصدی تولید آهن اسفنجی
   میزان تولید شمش و محصولات فولادی شرکت های بزرگ طی 7 ماهه امسال به ترتیب 8 و 4 درصد افزایش یافت.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰  
   اتمام 8 پروژه تحقیقی توسط مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی تا پایان امسال
   مدیر مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران گفت: این مرکز، 8 پروژه در زمینه تحقیقات معدنی را تا پایان امسال به اتمام می رساند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰  
   مدیریت فرایندمحور و مشارکتی، دو دلیل اصلی دریافت "نشان برنز بهره وری" توسط آلومینای ایران
   مدیر عامل شرکت آلومینای ایران گفت: تبدیل مدیریت سنتی به "فرایندمحور و مشارکتی" در تمامی ارکان مجموعه در حوزه بهره وری، از جمله دلایل شاخص کسب نشان برنز توسط این شرکت در هفتمین جایزه ملی بهره وری معدن و صنایع معدنی ایران، است.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰  
   گام نخستین بخش معدن در مسیر استقلال آبی از منابع سطحی و زیرزمینی
   خداداد غریب پور معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رییس هیات عامل ایمیدرو در گفت و گویی با ویژه نامه شرکت گل گهر درباره خط انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی ایران، به جایگاه بخش خصوصی و همچنین اثر ایمیدرو در روند اجرای طرح اشاره کرده است. غریب پور همچنین منافع بلند مدت پروژه را برشمرده و از تاثیر چنین طرحی بر جهش تولید سخن گفته است.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹  
   ارتقاء زیرساخت های منطقه اقتصادی خلیج فارس با نگاه به شاخص های بهره وری
   مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از کسب نشان پنج ستاره پیشروان جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران به سبب اقدامات زیربنایی در این منطقه عظیم اقتصادی خبر داد و گفت: برنامه‌های منسجمی در این شرکت برای تحقق استراتژی های ایمیدرو تدارک دیده شده است و در نظر داریم زیرساخت‌های موجود را با نگاه به شاخص های بهره وری پیش ارتقاء دهیم.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹