X
   
 
  • اخبار
   حضور شرکتهای معتبر بین‌المللی در کنفرانس بین‌المللی آلومینیوم ایران
   دبیر کنفرانس بین‌المللی آلومینیوم از برگزاری سومین کنفرانس‌ بین‌المللی آلومینیوم ایران (iiac 2014) در روزهای چهارم و پنجم خرداد ماه سال جاری در هتل المپیک تهران خبر داد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۴  
   مدیر حراست مجتمع سنگ آهن سنگان منصوب شد
   با صدور حکمی از سوی مهدی کارگر آزاد مشاور رییس هیات عامل و مدیرکل دفتر مرکزی حراست ، حمید احمدی دولابی با حفظ سمت به عنوان مدیر حراست مجتمع سنگ آهن سنگان منصوب شد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۳  
   2000 شغل جدید در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس ایجاد می شود
   مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس اعلام کرد: در سال 92 در این منطقه برای یک هزار و 408 نفر فرصت اشتغال مستقیم ایجاد شد که در مقایسه با سال 91 که 1250 نفر بود، 13 درصد افزایش نشان می دهد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۳  
   گندله سنگ آهن و کنسانتره زغالسنگ بیشترین میزان رشد تولید را کسب کردند
   تولید گندله و کنسانتره سنگ آهن،‌ کنسانتره زغالسنگ و فولاد در سال گذشته بیشترین میزان رشد را در میان تولیدات معدنی و صنایع معدنی کشور کسب کردند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۳  
   فولاد شادگان گشایش اعتبار شد
   فولاد شادگان به عنوان چهارمین طرح از مجموعه طرح های فولادی استانی گشایش اعتبار شد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۲  
   پیام ریاست هیات عامل به مناسبت روز جهانی کار و کارگر
   فرا رسیدن روز کار و کارگر هر ساله نشانگر جایگاه والای قشر متعهد و پرتلاشی است که به دلیل اهمیت نقش آنان در جامعه یک روز در سال در تقویم جهانی به نام آنان نامگذاری شده است.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۱  
   تولیدات ریل ملی ذوب آهن در سال 94 وارد بازار می شود
   دکتر سعد محمدی مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در گفتگویی خبر از نهایی شدن قرارداد تولید ریل ملی در کشور داد وگفت : با توجه به توانمندی های متخصصان وهمت تلاشگران ذوب آهن و پیگیری های بعمل آمده ، قرارداد تولید ریلی ملی در این شرکت نهایی وهم اکنون در مرحله اجرا قرار گرفته است .وی اهمیت تولید این کالای استراتژی فولادی را برای کشور و زیرساخت های موجود یاد آور شد وگفت : با توجه به توسعه زیربناهای کشور وتوسعه صنعتی با توانمندی های موجود ، ذوب آهن اصفهان می تواند پاسخگوی نیاز داخلی وحتی صادرات در این زمینه باشد .
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۰  
   پیشنهاد ایمیدرو برای سرمایه گذاری مشترک درمعادن بوکسیت قزاقستان
   معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو در دیدار با همتای قزاقی خود پیشنهاد سرمایه گذاری مشترک با قزاقستان برای اکتشاف، استخراج و فرآوری معادن بوکسیت در این کشور را داد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۰  
   کرباسیان : ایمیدرو می تواند موتور محرک اقتصاد کشور باشد
   معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در پایان مراسم امضای دو تفاهمنامه همکاری با سازمان نظام مهندسی معدن در پاسخ به سوالات خبرنگاران گفت: ایمیدرو می تواند موتور محرکه اقتصاد کشور باشد و نقش اساسی در اقتصاد مقاومتی ایفا کند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۰۹  
   سرمایه گذاری در فعالیت های معدنی گسترش می یابد
   به منظور فراهم آوردن امکانات و معرفی فرصت های سرمایه گذاری و اطلاع رسانی و انجام اقدامات لازم برای جلب مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی به سرمایه گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی کشور ، تفاهم نامه ای بین ایمیدرو وسازمان نظام مهندسی معدن امضا شد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۰۹