X
   
 
  • اخبار
   پیام ریاست هیات عامل به مناسبت روز جهانی کار و کارگر
   فرا رسیدن روز کار و کارگر هر ساله نشانگر جایگاه والای قشر متعهد و پرتلاشی است که به دلیل اهمیت نقش آنان در جامعه یک روز در سال در تقویم جهانی به نام آنان نامگذاری شده است.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۱  
   تولیدات ریل ملی ذوب آهن در سال 94 وارد بازار می شود
   دکتر سعد محمدی مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در گفتگویی خبر از نهایی شدن قرارداد تولید ریل ملی در کشور داد وگفت : با توجه به توانمندی های متخصصان وهمت تلاشگران ذوب آهن و پیگیری های بعمل آمده ، قرارداد تولید ریلی ملی در این شرکت نهایی وهم اکنون در مرحله اجرا قرار گرفته است .وی اهمیت تولید این کالای استراتژی فولادی را برای کشور و زیرساخت های موجود یاد آور شد وگفت : با توجه به توسعه زیربناهای کشور وتوسعه صنعتی با توانمندی های موجود ، ذوب آهن اصفهان می تواند پاسخگوی نیاز داخلی وحتی صادرات در این زمینه باشد .
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۰  
   پیشنهاد ایمیدرو برای سرمایه گذاری مشترک درمعادن بوکسیت قزاقستان
   معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو در دیدار با همتای قزاقی خود پیشنهاد سرمایه گذاری مشترک با قزاقستان برای اکتشاف، استخراج و فرآوری معادن بوکسیت در این کشور را داد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۰  
   کرباسیان : ایمیدرو می تواند موتور محرک اقتصاد کشور باشد
   معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در پایان مراسم امضای دو تفاهمنامه همکاری با سازمان نظام مهندسی معدن در پاسخ به سوالات خبرنگاران گفت: ایمیدرو می تواند موتور محرکه اقتصاد کشور باشد و نقش اساسی در اقتصاد مقاومتی ایفا کند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۰۹  
   سرمایه گذاری در فعالیت های معدنی گسترش می یابد
   به منظور فراهم آوردن امکانات و معرفی فرصت های سرمایه گذاری و اطلاع رسانی و انجام اقدامات لازم برای جلب مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی به سرمایه گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی کشور ، تفاهم نامه ای بین ایمیدرو وسازمان نظام مهندسی معدن امضا شد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۰۹  
   ایمیدرو برای تکمیل زنجیره تولید فولاد سرمایه گذاری و مشارکت می کند
   معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد: این سازمان برای ارزش افزوده بیشتر سنگ آهن ، در آینده نزدیک برای احداث کارخانه های کنسانتره و گندله در سنگان فراخوان می دهد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۰۸  
   مدیر حراست شرکت آلومینیوم المهدی (عج) منصوب شد
   مجتبی اکبری با صدور حکمی از سوی مهدی کارگر آزاد مشاور رییس هیات عامل ایمیدرو و مدیرکل دفتر مرکزی حراست به عنوان مدیر حراست شرکت آلومینیوم المهدی (عج) منصوب شد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۰۸  
   آمادگی بلژیک برای مشارکت در طرح های معدنی و صنایع معدنی ایران
   رییس اتاق بازرگانی بلژیک و سفیر آن کشور در دیدار با رییس هیات عامل ایمیدرو بر آمادگی خود برای همکاری در بخش معدن و صنایع معدنی ایران تاکید کردند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۰۷  
   سفیر اسپانیا از پروژه های منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس بازدید کرد
   پدرو ویینا سفیر اسپانیا در ایران به همراه استاندار هرمزگان و رییس بنیاد مستضعفان از دو پروژه آهن اسفنجی و فولادسازی شرکت فولاد کاوه جنوب در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس بازدید کرد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۰۷  
   ایمیدرو به شرکتهای کره جنوبی پیشنهاد مشارکت داد
   رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران از شرکت های کره جنوبی برای مشارکت در طرح 2.4 میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن و گندله سازی 5 میلیون تنی سنگان دعوت به همکاری کرد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۰۲