X
   
 
  • اخبار
   افتتاح بازارچه مرزی دوغارون تا آذر ۹۹
   مدیر زیرساخت ایمیدرو گفت: طبق برنامه ریزی های به عمل آمده و اجرای این برنامه در استان خراسان رضوی و کمک و همیاری استانداری، ارگان های دولتی، بخش خصوصی و تشکل های مردم نهاد، ترمینال گوهر سنگ بازارچه مرزی دوغارون در آذر ۹۹ راه اندازی می شود.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۰۵  
   دعوت برای سرمایه گذاری در طرح‌های نیمه تمام
   دکتر مدرس خیابانی با اشاره به ۱۲ هزار و ۵۰۰ طرح نیمه تمام با پیشرفت ۶۰ درصد در حوزه صنعت، گفت: از این میزان ۳ هزار و ۸۰۰ طرح بالای ۸۰ درصد تکمیل شده است.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۰۵  
   اشتغال ۵۰۰ هزار نفری صنعت گوهر سنگ تا ۱۴۰۵ ایمیدرو احیای معادن گوهر سنگ در کشور را در اولویت قرار داده است/ خراسان رضوی مزایای چندگانه ای برای توسعه گوهر سنگ ها دارد
   رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: با توسعه صنعت گوهرسنگ، میزان اشتغال موجود به ۵۰۰ هزار نفر تا سال ۱۴۰۵ می رسد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۰۴  
   تاکید رییس جمهور بر احیا و فعال سازی 1200 معدن راکد
   رییس جمهور گفت: 1200 معدن احیا نشده وجود دارد که احیا و فعال سازی آن ها، سبب ایجاد اشتغال برای مردم می شود.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۰۴  
   گردشگری معدن در ایران
   گردشگری معدن یکی از جدیدترین حوزه‌های گردشگری طبیعت یا همان ژئوتوریسم است که می‌تواند تجربه‌ای جدید و هیجان‌انگیز برای گردشگران رقم بزند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۰۴  
   شرکت مس روی سرمایه گذاری 2 میلیارد یورویی متمرکز شود / برنامه ایمیدرو برای افزایش ۱۰ هزار میلیارد تومانی سرمایه شرکت ملی مس
   رییس هیات عامل ایمیدرو با تقدیر از مجموعه مدیریتی، اعضای هیات مدیره و مجموعه پرسنل شرکت به دلیل اقدامات تحسین برانگیز و عملکرد درخشان سال گذشته از مدیران شرکت ملی صنایع مس ایران خواست برنامه ریزی های خود را برای سرمایه گذاری 2 میلیارد یورویی در چشم انداز سال 1405 متمرکز کنند. غریب پور تاکید کرد که امسال شرکت مس 44 طرح برای راه اندازی پیش رو دارد که نیاز است تقویم و زمان بندی مناسب برای آن ارایه شود.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۰۳  
   تیتانیوم کهنوج به بخش خصوصی واگذار شد
   مجتمع تیتانیوم کهنوج به بخش خصوصی واگذار شد. این اقدام در راستای سیاست های اصل 44 قانون اساسی و حضور حداکثری بخش خصوصی در اقتصاد انجام شده است.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۰۳  
   تصویر تولید فولاد؛ ایران رشد 9درصدی، جهانی کاهش 8درصدی
   طبق آمار انجمن جهانی فولاد، تولید جهانی فولاد خام طی ماه میلادی گذشته به دلیل مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع پاندمی ویروس کرونا کاهش پیدا کرد اما تولید در ایران نزدیک 9درصدی افزایش داشت.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۰۳  
   رشد شاخص های استراتژیک ایمپاسکو در سال ۹۸
   مدیر برنامه­ ریزی و بودجه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران ( ایمپاسکو) اعلام کرد: شاخص های استراتژیک این شرکت در سال ۹۸ رشد یافت.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۰۳  
   برگزاری نخستین نشست مدیران روابط عمومی شرکت های معدن و صنایع معدنی در سال 99/بومی سازی؛ محور اصلی برنامه روابط عمومی ها در تهیه بسته های اطلاع رسانی
   نخستین جلسه مدیران روابط عمومی بخش معدن و صنایع معدنی در سال ۹۹ با حضور سرپرست مرکز روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت در محل ایمیدرو برگزار شد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۰۲