X
   
 
  • اخبار
   غریب پور: شناسایی بیش از 50 محدوده امیدبخش در استان یزد
   رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: ایمیدرو در سه پهنه استان یزد، شامل بخشی از پهنه ایران مرکزی واقع در این استان(شناسایی 31 محدوده امیدبخش)، بلوک 7 آباده –جازموریان(یک محدود امیدبخش) و دهشیر(شناسایی 23 محدوده امیدبخش) فعالیت های اکتشافی داشته و به ذخایر قابل توجهی دست پیدا کرده است.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹  
   آموزش هدفمند ایمیدرو برای توسعه معادن کوچک
   مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو گفت: این سازمان، آموزش های هدفمند را برای توسعه معادن کشور به ویژه معادن کوچک به اجرا گذاشته است.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸  
   برنامه اصلاح قوانین به نفع تولید و صادرات در سند توسعه گوهر سنگ ها
   رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: در بازنگری سند نهایی توسعه صنعت گوهر سنگ ها،‌ مشوق های تولیدی،‌ توسعه بازارهای داخلی و‌ صادراتی با استفاده از اصلاح قوانین به طور برجسته ای ارایه شده است. غریب پور تاکید کرد: گوهر سنگ ها، نخستین بخشی است که به صورت 100درصدی در اختیار بخش خصوصی قرار دارد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸  
   برنامه ریزی برای تاسیس شرکت تامین و توسعه زیر ساخت در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس
   مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس از برنامه ریزی برای تاسیس شرکت تامین و توسعه زیر ساخت در این منطقه به منظور دستیابی به اهداف تولید خبر داد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷  
   آلومینیوم شاگرد اول جهش تولید در سه ماه بهار99؛ شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی رشد تولید را ثبت کردند
   شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی، طی بهار امسال جهش تولید را به رغم تشدید تحریم ها، رقم زدند. در این مدت آلومینیوم با جهش 63درصدی در صدر ایستاد و پس از آن آهن اسفنجی و فولاد خام قرار گرفتند. این در حالی است که تولید خرداد ماه نیز با جهش همراه شد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷  
   نعیمی: افزایش سرمایه 11500 میلیارد ریالی چادرملو طی سال99 / تقی زاده: نیروگاه خورشیدی چادرملو با سرمایه گذاری 7 میلیون یورو امسال افتتاح می شود
   قائم مقام ایمیدرو با تاکید بر افزایش تولید توسط شرکت چادرملو طی امسال، گفت: فرآیند افزایش سرمایه این شرکت از 55.500 میلیارد ریال(سال 98) به 67.000 میلیارد ریال در سال جاری اجرایی می شود.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷  
   فولاد مبارکه تامین کننده اکسیژن مورد نیاز بیمارستانها
   در توافق نامه‌ای شرکت فولاد مبارکه اصفهان متعهد به تامین بیش از ۸۶۰ تن از اکسیژن مورد نیاز بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی استان شد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷  
   افزایش تولید طلای زرشوران با انجام اصلاحات در کارخانه
   مدیر معادن ایمیدرو اعلام کرد: با انجام اصلاحات صورت گرفته در خط تولید طلای زرشوران، میزان تولید ۳ ماهه امسال، ۲۰ درصد افزایش یافت.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶  
   یونسیان مشاور بومی سازی ایمیدرو: فهرست به روز شده بومی سازی شرکت های بزرگ ارایه شود
   ایمیدرو خواهان دریافت فهرست به روز شده بومی سازی و ساخت داخل از شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی شد. این اقدام با هدف کاهش ارزبری این صنایع انجام می شود.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶  
   افزایش سرمایه مس، امسال مسیر راه اندازی 10 طرح جدید را هموار می کند
   رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: شرکت ملی صنایع مس امسال افزایش سرمایه 10هزار میلیارد تومانی در مجمع سالانه را پیش رو دارد. خداداد غریب پور افزود: این شرکت به دنبال افزایش سرمایه، 10طرح جدید را تا پایان سال جاری راه اندازی می کند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶