شنبه،28 مهر 1397
  
14:25:29
        
  •    
    
    •  
    • فرآیندها، استانداردها،اخبار و اطلاعیه ها
     افزایش 19 درصدی تولید طلای موته
     میزان تولید مجتمع طلای موته در 7 ماهه امسال، 19 درصد افزایش یافت.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۹/۰۹  
     بانک ملت آماده مشارکت در طرح های فولاد هرمزگان است
     بانک ملت اعلام کرد آمادگی دارد برای طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان مشارکت کند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۹/۰۹  
     کنسرسیوم سرمایه گذار معدن گل گهر 6 مشخص شد
     کنسرسیوم سرمایه گذار معدن سنگ آهن گل گهر 6 در راستای سیاست جذب سرمایه های بخش خصوصی برای فعال سازی طرح های بخش معدن مشخص شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۹/۰۸  
     سرانه مصرف فولاد در کشور حدود 235 کیلوگرم است
     معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: در اقتصادهای توسعه یافته، سرانه مصرف فولاد به 500 کیلوگرم می رسد، اما در ایران در حال حاضر این رقم حدود 235 کیلوگرم است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۹/۰۸  
     رشد 61درصدی برنامه های اکتشافی ایمیدرو در سال جاری
     برنامه های اکتشافی سال جاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با رشد بیش از 61درصدی همراه خواهد شد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمیدرو)،‌ بر اساس برنامه های این سازمان امسال میزان حفاری های اکتشافی به 100هزار متر و مساحت پهنه های اکتشافی نیز به 50هزار کیلومتر مربع می رسد که این میزان 61.8 درصد بیش از عملکرد سال 92 خواهد بود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۹/۰۷  
     آب شیرین صنایع منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس با سرمایه گذاریهای جدید تامین می شود
     مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس گفت : تامین آب صنعتی مورد نیاز صنایع همواره به عنوان یکی از زیرساختهای اساسی منطقه مطرح بوده و جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی در این حوزه از اولویتهای منطقه به شمار می رود . با مطالعات صورت گرفته میزان مصرف آب صنایع منطقه تا سال 1396 به 230 هزارمترمکعب در روز خواهد رسید و این رقم در افق 10 ساله به 740 هزارمترمکعب در روز افزایش خواهد یافت .
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۹/۰۶  
     با تصویب هیات وزیران؛ سه شرکت تابعه ایمیدرو، دولتی باقی ماندند
     با تصویب هیات وزیران، شرکت های ملی فولاد ایران،تهیه و تولید مواد معدنی ایران و منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به عنوان شرکت های عملیاتی (فرعی) سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معادنی ایران محسوب و به این ترتیب دولتی باقی ماندند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۹/۰۵  
     پیام وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت هفته بسیج
     وزیر صنعت،معدن وتجارت در پیامی به مناسبت هفته بسیج تاکید کرد انتظار می‌رود؛ بسیجیان همچون گذشته با عزمی راسخ‌تر در تمامی عرصه‌های علمی، فرهنگی و دفاع از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی پیشتاز و پیشگام باشند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۹/۰۴  
     مسیر صعود رتبه ایران در تولید فولاد جهان هموار است
     الگو برداری مناسب از مدل های موفق تعالی سازمانی شرکت های فولادی ایران را بسیار توانمند ساخته و بر این اساس، صعود پنج پله ای جمهوری اسلامی ایران در تولید فولاد جهان از رده پانزدهم کنونی به رده یازدهم در سال آینده دور از دسترس نخواهد بود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۹/۰۴  
     دکتر کرباسیان: بسیج باید در همه عرصه ها نمونه و شاخص باشد
     رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در دیدار با نیروهای بسیج سازمان گفت: هفته بسیج هفته تقدیر از ایثار و فداکاری است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۹/۰۴