سه شنبه،27 آذر 1397
  
14:22:49
        
  •    
    
    •  
    • فرآیندها، استانداردها،اخبار و اطلاعیه ها
     ایتالیا خواهان حضور در خط مقدم توسعه روابط اقتصادی با ایران است
     سفیر ایتالیا و بزرگ ترین شرکت بیمه ایتالیا در نشستی با رییس هیات عامل ایمیدرو تاکید کردند: «می خواهیم در خط مقدم توسعه روابط اقتصادی با ایران قرار بگیریم». به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)،‌ رییس هیات عامل ایمیدرو در این دیدار اظهار امیدوراری کرد که با توجه به سابقه همکاری دو کشور در حوزه معدن و صنایع معدنی بیمه ساچه در کنار بانک ها و شرکت های ایتالیایی طرح های بیشتری را در ایران به اجرا در آورند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۲۵  
     بزرگترین کارخانه طلای خاورمیانه افتتاح شد
     بزرگترین کارخانه طلای خاورمیانه با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور به طور رسمی افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی... مهدی کرباسیان، معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو، در نشست خبری افتتاح طرح طلای زرشوران اظهار داشت: کارخانه 3 تنی طلای زرشوران، ظرفیت تولید طلا در کشور را به بیش از 5 تن می رسد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۲۴  
     بزرگترین طرح تولید طلای کشور، فردا افتتاح رسمی می شود
     کارخانه طلای زرشوران به عنوان بزرگترین طرح تولید طلای کشور، فردا توسط مقامات عالی رتبه دولت افتتاح رسمی می شود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۲۳  
     انعکاس درست توانمندی های بخش خصوصی، جایگاه این بخش را در مسئولان پررنگ می کند
     معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) با حضور در بیستمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها از مدیران مسئول، سردبیران، دبیران و خبرنگاران رسانه ها در انعکاس مطلوب خبرهای حوزه معدن و صنایع معدنی قدردانی کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۲۲  
     تولید سالانه طلای موته 120 کیلوگرم افزایش می یابد
     مدیر مجتمع طلای موته گفت: با راه اندازی طرح استحصال طلا از مواد معدنی کم عیار، میزان تولید سالانه این مجتمع 120 کیلوگرم افزایش می یابد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، حمید منتظری با بیان این مطلب گفت: شرکت طلای موته با هدف توسعه زیرساخت ها و تولید، طرح های مختلفی را به مرحله اجرا در آورده که از جمله طرح های مهم آن، استحصال طلا از مواد معدنی کم عیار با روش «هیپ لیچینگ» است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۲۱  
     احداث صنعت اعتبار بالایی برای ساخت کارخانه های سیمان دارد
     معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: شرکت احداث صنعت با تجربه ساخت، احداث و راه اندازی ۱۱ کارخانه سیمان در داخل کشور و احداث ۲ کارخانه در خاورمیانه و آمریکای جنوبی، برند معتبری در ساخت کارخانه های سیمان است و کشور باید از ظرفیت های آن بهره مند شود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۲۰  
     سرانه مصرف فولاد در ایران 234 کیلو گرم است
     براساس آمار انجمن جهانی فولاد، متوسط مصرف سرانه فولاد در کشورهای صنعتی جهان در سال 2013 بالغ بر 300 کیلو گرم بود که فاصله ایران با این میزان 66 کیلو گرم است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۱۹  
     بازدید رئیس هیات عامل ایمیدرو از شرکت ذوب آهن اصفهان
     دکتر مهدی کرباسیان، رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در بازدید از شرکت ذوب آهن اصفهان، از طرح های توسعه ای آن از جمله چگونگی پیشرفت عملیات اجرایی خط تولید ریل راه آهن در این شرکت بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، در این دیدار اردشیر سعد محمدی، مدیر عامل ذوب آهن در گزارشی، فعالیت های این شرکت را در زمینه کاهش هزینه های تولید و افزایش بهره وری مواد اولیه، انرژی، آب و منابع انسانی تشریح کرد و افزود: به رغم همه مشکلات اقتصادی، طرح های توسعه شرکت ذوب آهن همچنان ادامه دارد. وی افزود: تولید فولاد خام در ذوب آهن 42 درصد افزایش داشت و در تولید محصول، این افزایش به 19 درصد رسیده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۱۹  
     فعالیت شرکت مس به صورت هلدینگ، موجب خروج از انحصارگرایی است
     معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: فعالیت شرکت ملی صنایع مس به صورت هلدینگ، موجب خروج آن از انحصارگرایی شده و توسعه این صنعت را به همراه دارد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۱۹  
     کرباسیان: فولاد مبارکه پیشران سرمایه گذاری ها در صنعت فولاد است
     معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد: مجتمع فولادمبارکه پیشران سرمایه گذاری ها در صنعت فولاد کشور است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۱۸