سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: نوروز، پیام -
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۳۰
  • پیام رئیس هیات عامل به مناسبت فرارسیدن سال 1400

   فرصتی نو برای تحول

   وجیه اله جعفری معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو پیامی به مناسبت آغاز سال جدید و نوروز 1400 صادر کرد.
   فرصتی نو برای تحول

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، در پیام وجیه‌اله جعفری آمده است: طبیعت بار دیگر نو شد و نوید آغازی دوباره را در ایران عزیزمان طنین انداز کرد.

   بهار نماد " تغییر و تحول در شرایط طبیعت است. و قطعاً فرصتی برای "آغاز و تغییر" در دیدگاه‌ها و نگاه‌ها در راستای نیل به اهداف، رویکردها و استراتژی‌های جدید است که می‌تواند در بُعد معنوی به کمال الهی و در بُعد مادی به توسعه ، رشد روز‌افزون اقتصادی و اشتغال پایدار برای ایران عزیز و سربلند بیانجامد.

   در سازمان توسعه ونوسازی معادن وصنایع معدنی ایران نیز با تلاش وهمدلی و هماهنگی در انجام امور و برنامه ریزی در راستای اهداف تعیین شده امیدوارم نقطه آغازین تحولی جدید با روشها وحرکتهای نو گردد که بتواند با دیدگاه توسعه و تحول گرا در بخش معدن و صنایع معدنی، و رصد تحولات این حوزه، مقوله"حمایت" را در تصمیم گیری و تصمیم سازی های خود مورد توجه قرار دهد. این سازمان در سالی که گذشت با همراهی شرکت های زیرمجموعه و تابعه، برنامه های خود را ذیل سیاست های توسعه ای، اجرایی کرد.

   بهره برداری از 3.4 میلیارد دلار طرح در سال 99، توسعه اکتشاف و سرمایه گذاری با استفاده از ظرفیت شرکت های توسعه گرا، توسعه زیرساخت ها و افتتاح خط اول و آغاز خط دوم و سوم و چهارم پروژه بزرگ انتقال آب خلیج فارس و دریای عمان به شرق و فلات مرکزی با سرمایه گذاری شرکت های بزرگ معدنی و حمایت وزیر محترم صنعت، معدن تجارت، توجه و نهادینه کردن شرکت‌های دانش بنیان، استفاده از نظرات نخبگان در توسعه بخش استحصال و فرآوری مواد استراتژیک و عناصر نادر خاکی، تشکیل شرکت های سهامی عام پروژه برای طرح های جدید و تکمیل طرح های نیمه تمام و عرضه سهام آن ها در بورس و تفاهم با بانک ها در جهت تامین مالی طرح ها و پروژه ها و... بخشی از برنامه های این سازمان در سال گذشته بود ونکته حایز اهمیت در ثبت این موفقیت این است که کشور در شرایط تحریم های بی سابقه و شیوع بیماری کرونا به سر میبرد و باعث افتخار است که اعلام کنم این عوامل نه تنها موجب توقف فعالیت در حوزه معدن و صنایع معدنی نشد، بلکه رشد تولید محصولات این صنعت در سال "جهش تولید" رقم خورد.
   و امیدوارم درسال جدید علاوه بر توسعه و تکمیل برنامه‌های فوق زمینه های توسعه جدید در بخش معدن و صنایع معدنی با ایفای نقش واقعی و اصلی سازمان فراهم کنیم.

   به طور حتم ایمیدرو مطابق با سیاست های اقتصادی کشور، همچون گذشته برنامه های خود را در سال پیش رو راهبری و عملیاتی خواهد کرد. باعث افتخار است که اعلام کنم؛ همکارانم در واحدهای صف و ستاد حوزه معدن و صنایع معدنی همواره با تلاشی ستودنی و قابل تقدیر، به دنبال اجرای برنامه ها هستند و امیدوارم با این روحیه خستگی ناپذیر همکارانمان در سال جدید، شاهد موفقیت های این بخش تاثیرگذار در اقتصاد ملی باشیم.

   ضمن عرض تبریک و شادباش سال جدید و اعیاد شعبانیه، امیدوارم سال نو، سالی توام با برکت به ویژه سلامتی و تندرستی برای مردم عزیزمان باشد و در سال پیش رو بیش از پیش شاهد عزت و موفقیت ایران بزرگ باشیم.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.