سال جهش تولید
X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۱/۱۵
  • مشاغل محلی؛ تمرکز جدید استرالیا برای حمایت از معدنکاری

   استرالیا برای حمایت از اشتغال افراد بومی در بخش معدن سرمایه گذاری کرده است.
   مشاغل محلی؛ تمرکز جدید استرالیا برای حمایت از معدنکاری

   به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، به نقل از وب سایت mining شرکت های معدنی استرالیا طی سال 2020 میلادی به منظور حفظ فعالیت های معدنی محلی و اکتشاف کانسارهای مس، طلا و عناصر نادر خاکی 2.1 میلیارد دلار در این بخش سرمایه گذاری کردند.

   داده های مرکز آمار استرالیا حاکی از سرمایه گذاری قابل توجه در مناطق مختلف است. در حالی که این کشور به اجرای دقیق دستورالعمل های بهداشتی و ایمنی برای حمایت از مشاغل و کسب و کارهای محلی بیش از هر زمان دیگری نیاز دارد.

   سرمایه گذاری در بخش اکتشاف، اساس صنعت معدنکاری استرالیا است. این در حالی است که در آمد صادراتی بخش معدن 209 میلیارد دلار اعلام شده است. همچنین این بخش به صورت مستقیم و غیرمستقیم از 1.1 میلیون شغل حمایت کرده و 30 میلیارد دلار مالیات و اعتبارات به دولت استرالیا پرداخت می کند.

   تانیا کانستیبل Tania Constable مدیر شورای معدنی استرالیا گفت: با وجود چند دهه اکتشاف هنوز استرالیا به ویژه در مناطق دورافتاده تحت عملیات های اکتشافی قرار دارد. بر اساس آخرین گزارش سالانه موسسه فریسر از شرکت های معدنی، استرالیا با رقابت فزاینده سرمایه گذاری اکتشافی از مناطق معدنی نوظهور در سراسر جهان رو برو است.

   وی افزود: اصلاحات فوری سیاسی برای از بین بردن موانع نظارتی موجب ایجاد محل های کار انعطاف پذیرتر خواهد شد. همچنین نرخ های مالیات رقابتی، جذب سرمایه گذاری در جهت ایجاد مشاغل بیشتر در بخش اکتشاف و معادن جدید در مناطق محلی را تضمین می کند.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.