سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: ایمیدرو -
   تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۲/۲۹
  • در جلسه پایش اقدامات و برنامه های طرح احیاء و فعالسازی معادن کوچک مطرح شد:

   جعفری: تهیه 371 بسته سرمایه گذاری هدفمند برای فعالسازی معادن/ احیاء و فعالسازی 61 معدن در اردیبهشت ماه سال جاری

   رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: در راستای اجرای برنامه های توسعه ای ایمیدرو در طرح احیاء و فعالسازی معادن کوچک، 371 بسته سرمایه گذاری برای راه اندازی و پیشبرد اهداف این حوزه تهیه شده است.
   جعفری: تهیه 371 بسته سرمایه گذاری هدفمند برای فعالسازی معادن/ احیاء و فعالسازی 61 معدن در اردیبهشت ماه سال جاری

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، وجیه الله جعفری که در جلسه پایش اقدامات و برنامه های طرح احیاء و فعالسازی معادن کوچک سخن می گفت، افزود: بسته های مزایده برای اجرا در 10 استان کشور و به صورت پایلوت در استان های مازندران و کرمان تهیه شده است.

   وی گفت: بسته سرمایه گذاری فوق در گام نخست، معادن زغالسنگ، مس، سنگ آهن، پلی متال و کرومیت را شامل می شود.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: بسته ها به صورت هدفمند تهیه شده و در آن فرآیند واگذاری و همچنین جایگاه مجموعه های حمایتی همچون صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی مشخص شده است.
   احیاء و فعالسازی 61 معدن در دومین ماه سال 1400
   رئیس هیات عامل ایمیدرو عنوان کرد: در اردیبهشت ماه جاری، 61 معدن احیاء و فعال شد.
   جعفری افزود: در سال گذشته 253 معدن کوچک و متوسط در کشور، احیا و فعال شد. همچنین طی این مدت 15 واحد فرآوری به منظور صدور جواز تاسیس، افزایش ظرفیت و تامین مواد اولیه ایجاد شد.
   وی با بیان اینکه تاکنون 470 معدن از ابتدای طرح تاکنون احیاء و توسعه یافته است، گفت: فعالسازی 200 معدن در سال جاری مورد توجه است.
   در این جلسه ویدئو کنفرانسی، جمشید ملارحمان مشاور رئیس هیات عامل ایمیدرو، رضا عظیمی مجری طرح احیاء، فعال‌ سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس، محمدرضا بهرامن رئیس خانه معدن ایران،فرید دهقانی مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی، داریوش دیودیده جری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی و امید امامی مدیر معادن ایمیدرو حضور داشتند و سخنانی را پیرامون برنامه ها و اقدامات انجام شده در توسعه معادن کوچک مطرح کردند.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.