سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: ایمیدرو -
   تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۲/۲۹
  • در بازدید از مجتمع معدنی زرمهر اعلام شد:

   ایمیدرو، توسعه معادن منطقه تربت حیدریه را تسریع می کند

   وجیه اله جعفری رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: این سازمان با همکاری سازمان صنعت معدن و تجارت استان خراسان رضوی، پتانسیل یابی بخش معادن به ویژه معادن کوچک و اکتشاف در تربت حیدریه را سرعت می بخشد.
   ایمیدرو، توسعه معادن منطقه تربت حیدریه را تسریع می کند

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، مهندس جعفری ظهر امروز در بازدید از مجتمع معدنی زرمهر تاکید کرد: این منطقه توانمندی قابل ملاحظه ای برای توسعه معادن دارد و ایمیدرو با همکاری سازمان صمت استان این امر را تسریع می کند.
   وی در این برنامه که محسن زنگنه نماینده مردم تربیت حیدریه در مجلس نیز حضور داشت، افزود: طی دو سال گذشته اقداماتی در جهت فعال سازی معادن کوچک مقیاس منطقه از سوی ایمیدرو ( طرح احیا و فعال سازی معادن کوچک) شروع شده اما به زودی برنامه ریزی جدیدی برای سرعت بخشیدن به فعال سازی پتانسیل های موجود انجام خواهد شد.
   جعفری ادامه داد: «طرح توسعه زیرساخت معادن» و «صندوق بیمه سرمایه گذاری معدنی» به عنوان زیرمجموعه های ایمیدرو در این امر فعالیت خود را افزایش خواهند داد.
   وی یادآور شد: اخیرا تفاهمنامه هایی با بانک های صنعت و معدن و نیز تجارت برای توسعه معادن امضا شده و ایمیدرو به‌زودی با همکاری وزارت صنعت معدن و تجارت با یک بانک جدید نیز تفاهمنامه مشابهی امضا خواهد کرد.
   در این بازدید سید رضا زیارت نیا رئیس هیات مدیرها مجتمع معدنی و صنعتی زرمهر گزارشی از فعالیت معدن در بخش طلا و همچنین پروژه در دست دست فرآوری خاک های صنعتی( کائولن، فلدسپار و سیلیس) ارایه کرد.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.