سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: HSEE -
   تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۵/۱۸
  • کسب رتبه عالی در دوره ممیزی عملکرد HSEE توسط مجتمع فولاد میانه

   در پنجمین دوره ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ایمیدرو، مجتمع فولاد میانه رتبه اول را کسب کرد.
   کسب رتبه عالی در دوره ممیزی عملکرد HSEE توسط مجتمع فولاد میانه

   به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد میانه، پنجمین دوره ممیزی عملکرد HSEE شرکت‌های تابعه ایمیدرو توسط مدیریت HSEE سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران انجام پذیرفت و مجتمع فولاد میانه با کسب رتبه اول با امتیاز ۴۰۲/۵ در بین ۴۴ واحد ممیزی شونده از بین واحدهای فولادی و معدنی در سطح عملکرد عالی قرار گرفت.

   بر اساس این گزارش، یکی از اهداف مهم این ممیزی، تدوین و اجرای برنامه های مدون در حوزه HSEE و با تاکید بر اهمیت مدیریت ریسک، ارزیابی ریسک به روش های HAZID و HAZOP برای اولین بار در واحدهای فولاد PERED در این مجتمع صورت گرفته است.

   گفتنی است مجتمع فولاد میانه با حمایت های بی بدیل مهندس عبدی سرپرست مجتمع و همکاری همه‌ بخش ها و نهاد های پایین دستی و بالادستی، سرمایه گذاری گسترده ای در حوزه HSEE انجام داده که بخش عمده ای از این سرمایه گذاری ها در حوزه محیط زیست و عمده ترین آنها احداث تصفیه خانه فاضلاب صنعتی می باشد. استمرار سیاست‌های مبتنی بر تداوم سرمایه گذاری در این حوزه و همچنین لزوم به‌کارگیری راهکارهایی به منظور ارتقاء شاخص‌های HSEE یکی از مهمترین برنامه های آتی مجتمع فولاد میانه می باشد.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.