سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: شبیه ساز، دامپ‌تراک -
   تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
  • یکی دیگر از نتایج ارتباط ایمیدرو و دانشگاه به ثمر رسید:

   آموزش رانندگان دامپ‌تراک معادن با دستگاه شبیه‌ساز بومی

   مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو اعلام کرد: دستگاه شبیه ساز رانندگی دامپ‌تراک پس از بومی سازی در تعدادی از معادن روباز تحت پوشش ایمیدرو برای آموزش رانندگان مورد استفاده قرار می گیرد.
   آموزش رانندگان دامپ‌تراک معادن با دستگاه شبیه‌ساز بومی

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، غلامرضا ملاطاهری با بیان این مطلب گفت: با توجه به برنامه چشم انداز حداقلی در مدیریت HSEE ایمیدرو و حذف حوادث ترافیکی جدی، طی یک طرح پژوهشی با دانشگاه خواجه نصیر، بومی سازی دستگاه شبیه ‌ساز رانندگی با دامپ تراک را در سال 98 اجرایی کردند.

   وی ادامه داد: در حال حاضر، دستگاه مذکور در معادن سنگان و گل گهر مستقر شده است و رانندگان کامیون های فعال در این معادن به صورت شبیه‌سازی‌شده آموزش می بینند.

   مزیت های دستگاه شبیه ساز رانندگی

   مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو با اشاره به مزیت های دستگاه مدرن آموزشی شبیه ساز رانندگی تصریح کرد: آموزش و افزایش مهارت اپراتورهای بدوخدمت و ضمن خدمت دامپتراک در شرایط کاملاً ایمن، سنجش توانمندی اپراتورها در کنترل دامپتراک در مراحل استخدام و تمدید قرارداد و نیز صدورگواهینامه صلاحیت سنجی اپراتوری دامپتراک، از جمله این مزیت هاست.

   وی افزود: کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری ماشین آلات معدنی و افزایش عمر مفید آنها، پیاده سازی سناریوها بر اساس حوادث متداول گزارش شده از واحدهای HSEE معادن، امکان برگزاری دوره های جامع آموزش و صلاحیت سنجی با دستگاه شبیه ساز و افزایش بهره وری با کاهش حوادث و جلوگیری از خطاهای احتمالی، از دیگر مزیت های دستگاه مذکور است.


   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.