سال جهش تولید
X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۲۹
  • مدیر موسسه یونیدرو اعلام کرد:

   جزئیات برگزاری سومین جشنواره اینوماین در مهرماه

   سومین جشنواره اینوماین طی روزهای 26 تا 28 مهر امسال در دانشگاه تهران برگزار می شود.
   جزئیات برگزاری سومین جشنواره اینوماین در مهرماه
   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، امید اصغری با بیان این مطلب و ضمن اشاره به استقبال شرکت‌های معدنی و دانش‌بنیان از جشنواره های قبلی اینوماین، اظهار داشت: این جشنواره تلاش کرده تا بازیگران اکوسیستم نوآوری معدن و صنایع معدنی را گرد هم آورد و زمینه بهبود اقتصاد نوآورانه در حوزه معدن را فراهم سازد.

   وی ادامه داد: تاکنون برای سومین جشنواره اینوماین، 140 ایده توسط نوآوران و شرکت‌های دانش‌بنیان برای دبیرخانه دائمی جشنواره ارسال شده است.

   مدیر موسسه یونیدرو (مشترک ایمیدرو و دانشگاه تهران) تصریح کرد: این موسسه با هدف راهبری و تجاری‌سازی ایده‌های نوآورانه و فناورانه حوزه معدن و صنایع معدنی و ارائه خدمت به نوآوران، اقدام به برپایی دبیرخانه جشنواره اینوماین به صورت دائمی کرده است.

   وی افزود: موسسه یونیدرو به منظور تطبیق توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور با چالش‌های موجود در صنعت، 5 دوره سلسله نشست با عنوان «معدنیار» و با حضور شرکت‌های ذوب آهن اصفهان، گل‌گهر، چادرملو، فولاد خراسان، فولاد خوزستان، ملی مس، فولاد مبارکه، نظام مهندسی معدن و دیگر مجموعه‌ها برگزار کرده است.

   برگزاری نمایشگاه با پایش و دعوت از 600 شرکت دانش بنیان در حوزه معدن و صنایع معدنی دکتر اصغری با اشاره به برگزاری نمایشگاه ارائه توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان در جوار سومین جشنواره اینوماین، گفت: این نمایشگاه با هدف هم‌افزایی و ایجاد تعامل بین شرکت‌های معدنی و صنعتی و شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار می شود.

   وی ادامه داد: برای این منظور، توانمندی 5 هزار شرکت دانش‌بنیان بررسی و از این تعداد،600 شرکت برای حضور در جشنواره اینوماین تایید شدند.

   حامیان سومین جشنواره اینوماین

   رئیس سومین دوره جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی، با اشاره به نهادها و شرکت های حامی این جشنواره بیان داشت: ایمیدرو، دانشگاه تهران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، مرکز نوآوری ایمینو، جزو حامیان این جشنواره هستند.

   وی ادامه داد: فولاد مبارکه اصفهان، ذوب آهن اصفهان، شرکت های گل‌گهر، چادرملو، فولاد خوزستان، فولاد خراسان، ملی صنایع مس ایران، مس سرچشمه، توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، گسترش صنایع و معادن ماهان و کاوشگران صنایع معدنی راشا، از دیگر حامیان اصلی این رویداد خواهند بود.
   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.