سال جهش تولید
X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
  • معرفی 21 ایده برترسومین جشنواره اینوماین

   در مراسم اختتامیه سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین بخش معدن و صنایع معدنی 21 ایده برتر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
   معرفی 21 ایده برتر سومین جشنواره اینوماین

   به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، در مراسم اختتامیه سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین بخش معدن و صنایع معدنی که با حضور غلامرضا ملاطاهری، مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو، امید اصغری، رئیس یونیدرو، تقی نبئی، رئیس سازمان نظام مهندسی معدن و داوران جشنواره، از 21 ایده برتر تقدیر به عمل آمد.
   از مجموع 150 ایده ارسالی به دبیرخانه جشنواره “اینوماین “3 تعداد 69 ایده در پنج بخش پیوند، رشد، جوانه، شکوفایی و نوآوری به مرحله داوری راه یافتند که در نهایت 21 ایده به عنوان ایده های برتر معرفی و با دریافت لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جوایزی مورد تقدیر قرار گرفتند.

   یکی از بخش های جدید جشنواره اینوماین 3 برگزاری مسابقه تکنسین برتر تعمیر و نگهداری ماشین آلات سنگین بود که در این مراسم از 10 تکنسین برتر قدردانی شد.
   همچنین برگزاری مسابقه ماین پرابلم (Mine Problem)از دیگر تفاوت های اینوماین 3 با دوره های قبلی جشنواره بود که در این بخش نیز از برندگان با اهدای جوایز قدر دانی به عمل آمد.
   سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین بخش معدن و صنایع معدنی از 26 تا 28 مهرماه سال جاری در محل پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار شد.
   برای دیدن اسامی 21 ایده برگزیده اینوماین 3 به فایل پیوست مراجعه کنید.

    فایل پیوست
    
   INNOMINE3 Premiers.pdf839.76  کیلوبایت
   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.