سال جهش تولید
X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۸/۲۵
  • در تشریح دستاوردهای جشنواره اینوماین اعلام شد:

   امضای 49 تفاهم نامه بین استارتاپ ها و شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی

   رئیس سومین جشنواره ایده‌های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی (اینوماین) اعلام کرد: در این جشنواره، 49 تفاهم‌نامه بین استارتاپ‌ها، نوآوران، شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های بزرگ و صنعتی امضا شد.
   امضای 49 تفاهم نامه بین استارتاپ ها و شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، امید اصغری با بیان این مطلب گفت: در طول سه روز برگزاری جشنواره اینوماین 3 بخش ارائه نیازهای فناورانه معادن، مجتمع ها و شرکت‌های بزرگ حوزه معدن و صنایع معدنی، 8 نشست و درنتیجه، 63 جلسه بی تو بی تشکیل شد.
   وی افزود: تفاهم‌نامه های امضا شده توسط دبیرحانه دائمی جشنواره در طول سال پیگیری می شود. موسسه یونیدرو هم با هدف حفظ و تداوم این فعالیت همچون پیش از برگزاری جشنواره، با برگزاری وبینارهای تخصصی با عنوان معدنیار تلاش خواهد کرد طرف های عرضه و تقاضای فناوری را در این حوزه به هم نزدیک کند.

   شناسایی 360 شرکت دانش بنیان
   رئیس سومین جشنواره اینوماین با اشاره به شناسایی 360 شرکت دانش بنیان دارای ظرفیت فعالیت در حوزه معدن و صنایع معدنی تصریح کرد: در بخش نمایشگاه این جشنواره، موسسه یونیدرو با پایش حدود 6000 شرکت دانش‌بنیانِ ثبت شده در کشور، نسبت به شناسایی شرکت های مذکور اقدام کرد.
   وی ادامه داد: همچنین، از میان شرکت‌های فعال در حوزه معدن و صنایع معدنی کشور، 350 شرکت فعال در حوزه معدن و صنایع معدنی شناسایی شدند تا بتوانیم با کمک آنها، نسبت به توسعه اکوسیستم دانش‌بنیان معدن و صنایع معدنی کشور اقدام کرد.
   بنا به این گزارش، سومین جشنواره اینوماین طی روزهای 26 تا 28 مهر در دانشگاه تهران برگزار شد.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.