سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: ایمیدرو -
   تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
  • در نشست رییس هیات عامل ایمیدرو با استاندار خراسان رضوی مطرح شد:

   تاکید جعفری بر مدیریت واحد در منطقه معدنی سنگان / حمایت استاندار خراسان رضوی از برنامه های توسعه ای ایمیدرو در سنگان

   رییس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: مدیریت واحد در منطقه معدنی سنگان، تحقق اهداف توسعه ای را سرعت خواهد بخشید.
   تاکید جعفری بر مدیریت واحد در منطقه معدنی سنگان / حمایت استاندار خراسان رضوی از برنامه های توسعه ای ایمیدرو در سنگان

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، در ادامه سفر رییس هیات عامل ایمیدرو به شرق کشور، وی در نشستی با استاندار خراسان رضوی بر مدیریت واحد در منطقه سنگان به منظور راهبری برنامه ها، تاکید کرد.

   وجیه الله جعفری اعلام کرد: تدوین طرح جامع سنگان از برنامه های مجتمع سنگان با راهبری ایمیدرو در این منطقه معدنی است و حمایت استانداری و مدیران سازمان های مختلف استان، می تواند تحقق اهداف در این محدوده پرپتانسیل را سرعت بخشد.
   وی با تاکید بر توسعه زیرساخت در سنگان، گفت: تامین آب و برق پایدار در سنگان مورد توجه است و اعتقاد داریم به فراخور تکمیل و توسعه پروژه ها، زیرساخت ها نیز باید توسعه یابد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به بسترسازی و تسهیل در استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در سنگان، گفت: حمایت های منطقه ای موجب خواهد شد تا بیش از پیش از ظرفیت های بخش خصوصی استفاده کنیم و ما به عنوان دولت نقش نظارتی خود را ایفا کنیم.

   استفاده حداکثری از ظرفیت های بخش خصوصی در سنگان
   در ادامه استاندار خراسان رضوی ضمن قدردانی و حمایت از اقدامات توسعه ای ایمیدرو در منطقه سنگان، گفت: به مدیریت واحد در سنگان اعتقاد داریم.
   یعقوبعلی نظری افزود: فاصله گرفتن از تصدی گری دولت در امور صنایع مختلف به نفع کشور است و باید از پتانسیل بخش خصوصی بیشتر بهره برد.
   وی با بیان اینکه دولت باید زمینه ساز توسعه و ناظر امور در بخش تولید باشد، اظهار داشت: تامین زیرساخت ها در سنگان به ویژه در حوزه برق و آب باید گسترش یابد و استانداری حمایت لازم را در همه ابعاد خواهد داشت.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.