سال جهش تولید
X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
  • سامانه جامع بومی سازی زنجیره آهن و فولاد با فاز تکمیلی وارد مرحله اجرا می شود

   مقدمات اجرایی بهره برداری از فاز تکمیلی سامانه جامع بومی سازی زنجیره آهن و فولاد، در جلسه ای با حضور نمایندگان ایمیدرو، انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و شرکت ایریسا به عنوان مجری این سامانه مورد بررسی قرار گرفت تا سامانه مذکور، همزمان با سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران به طور رسمی مورد بهره برداری قرار گیرد.
   سامانه جامع بومی سازی زنجیره آهن و فولاد با فاز تکمیلی وارد مرحله اجرا می شود

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، در این جلسه که به میزبانی ایمیدرو برگزار شد، شرکت ایریسا گزارشی از اقدامات انجام شده برای ارتقای پلتفرم ارتباطی سامانه جامع بومی سازی زنجیره آهن و فولاد ایران ارایه کرد.

   مقرر شد این شرکت ضمن لحاظ کردن نقطه نظرات انجمن فولاد و ایمیدرو، فاز تکمیلی این سامانه را تا زمان برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران رونمایی کند.

   بر اساس این گزارش، در فاز نخست سامانه موسوم به LRM اطلاعات بیش از ۲۶ هزار قطعه و تجهیز در قالب فرصت ها و توانمندی های ساخت داخل در زنجیره فولاد وارد این سامانه شده ایت. همچنین در فاز تکمیلی، همراه با ارتقای پلتفرم ارتباطی و رابط کاربری سامانه، امکان ایجاد معرفی فرصت ها و توانمندی ها و همچنین اطلاع رسانی تخصصی به هر یک از سازندگان، تامین کنندگان و یا تولیدکنندگان زنجیره آهن و فولاد فراهم می شود.

   سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و شرکت های بزرگ فولادی و معدنی، سازندگان و تامین کنندگان داخلی و شرکت های دانش بنیان از ۱۹ تا ۲۱ بهمن ماه سال جاری در محل هتل المپیک تهران برگزار می شود.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.