سال جهش تولید
X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  • سلاجقه در بازید از این مجتمع اعلام کرد:

   مهدی آباد» الگوی موثر ارتباط صنعت و محیط زیست شود

   معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور تاکید کرد: مجتمع معدنی مهدی آباد، الگوی برتر ارتباط موثر صنعت و محیط‌زیست شود.
   «مهدی آباد» الگوی موثر ارتباط صنعت و محیط زیست شود

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور با حضور مدیر کل اداره محیط زیست استان یزد و هیات همراه در بعدازظهر پنج شنبه ۳۰ بهمن از مجتمع معدنی سرب و روی مهدی آباد بازدید به عمل آورد.

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، علی سلاجقه رئیس سازمان محیط زیست کشور طی سخنانی به اهمیت حفظ محیط زیست و گونه های گیاهی و جانوری کمیاب منطقه پرداخت و افزود: باید با استفاده از تکنولوژی های به روز دنیا آسیب رسانی به طبیعت کاهش و به حداقل برسد.
   سلاجقه افزود: بهره برداری از چنین معادنی برای توسعه کشور لازم است، و باید توجه داشت که توسعه همسو و همگام با حفظ محیط باشد.
   معاون رئیس جمهور ادامه داد: انتظار داریم مهدی آباد به عنوان الگوی برتر و موفق در زمینه ارتباط موثر صنعت و محیط زیست شناخته شود.

   رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور از انجام فعالیت های معدنی و صنعتی در منطقه حفاظت شده محیط زیست با رعایت استانداردهای زیست محیطی و اخذ مجوزهای لازم ابراز خرسندی کرد.
   پیش از این در جریان بازدید میدانی از پروژه توضیحاتی از سوی حمیدرضا حمایت مدیر مجتمع در خصوص جایگاه مهدی آباد در صنعت سرب و روی ایران و جهان، فعالیت های صورت گرفته و همچنین بهبود وضعیت حیات وحش محدوده معدن و انجام مسئولیت های اجتماعی در قبال حفاظت از محیط زیست منطقه ارائه شد.

   منبع: روابط عمومی مجتمع معدنی مهدی آباد

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.