سال جهش تولید
X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
  • در سه ماهه ابتدایی سال جاری رقم خورد:

   مانور توسعه در منطقه ویژه اقتصادی لامرد با اجرای ۸ هزار میلیارد ریال پروژه ی زیرساختی

   مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد از عملیاتی شدن ۶ پروژه زیرساختی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد با اعتباری بالغ بر ۸ هزار میلیارد ریال خبر داد.
   مانور توسعه در منطقه ویژه اقتصادی لامرد با اجرای ۸ هزار میلیارد ریال پروژه ی زیرساختی

   به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد، احسان انصاری با اعلام این مطلب افزود: این مهم در راستای تحقق چشم انداز توسعه و گسترش زیر ساخت‌ها در دستور کار قرار گرفت.

   مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد خاطرنشان کرد: با اعلام برندگان مناقصات ، پروژه‌های احداث خط ۱۳۲ کیلو ولت منطقه ویژه، تامین تجهیزات و احداث شبکه توزیع و تغذیه چهار واحد ایستگاه تقلیل فشار گاز در منطقه ویژه اقتصادی لامرد، انجام عملیات احداث پست ۱۳۲/۲۰ کیلو ولت به روش طرح و ساخت، احداث خط انتقال آب از آب شیرین کن به کارخانه آلومینیوم، احداث ساختمان ذخیره اسید سولفوریک مورد نیاز آب شیرین کن و احداث جاده ها و کانال های آب های سطحی قسمت شمالی رودخانه مهران شور، از جمله این پروژه‌هاست که عملیات اجرایی آن آغاز شد.
   انصاری ابراز امیدواری کرد: با عملیاتی شدن و گسترش پروژه‌های زیر ساختی، شاهد حضور پر رنگ تر سرمایه گذاران در این کانون اقتصادی و صنعتی باشیم.

   رکورد با عملیاتی شدن 30هزار میلیارد ریال پروژه زیرساختی
   وی در آخر افزود: در سال قبل به همت تلاش شبانه روزی و بی وقفه همکارانمان در مجموعه منطقه ویژه و حمایت های ایمیدرو، به یک رکورد تاریخی در عملیات زیرساختی منطقه ویژه دست پیدا کردیم و ۳۰ هزار میلیارد ریال پروژه در جهت تکمیل زیرساخت در منطقه ویژه صنایع انرژی بر لامرد به مناقصه رفت و عملیات اجرایی آن آغاز شد.
   منطقه ویژه اقتصادی لامرد واقع در جنوب استان فارس و از زیر مجموعه های سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) است.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.