سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: HSE -
   تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۳/۲۰
  • مشعل نخستین المپیاد آتش‌نشانی ایمیدرو روشن شد

   مشعل نخستین المپیاد علمی- عملیاتی آتش‌نشانی ایمیدرو به میزبانی شرکت ملی صنایع مس ایران در مجتمع مس شهربابک (استان کرمان) روشن شد.
   مشعل نخستین المپیاد آتش‌نشانی ایمیدرو روشن شد

   به گزارش واحد خبر روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، علیرضا بهمن آبادی، مدیر HSE شرکت ملی صنایع مس ایران روز گذشته در مراسم افتتاحیه نخستین المپیاد علمی- عملیاتی آتش‌نشانی در شرکت‌های بخش معدن و صنایع معدنی کشور گفت: المپیاد آتش‌نشانی با هدف به روز رسانی دانش فنی و ارتقای سطح آمادگی آتش‌نشانان در عملیات های امدادی برگزار می شود.

   وی افزود: در این مسابقات، ۱۲۰ نفر در قالب ۱۷ تیم از شرکت های بخش معدن و صنایع معدنی کشور شامل واحدهای تابعه شرکت های تهیه و تولید مواد معدنی، ملی فولاد، میدکو و ملی مس به عنوان منتخبان مسابقات آتش‌نشانی و بر اساس سهمیه حضور دارند.

   مدیر اچ اس ایی شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به تجربه موفق مجتمع مس شهربابک از برگزاری دومین المپیاد آتش‌نشانی شرکت ملی مس و نیز برخورداری از شرایط و استانداردهای نزدیک به سطح جهانی در این مجتمع، تصریح کرد: بر این اساس، تصمیم گرفته شد نخستین المپیاد علمی -عملیاتی آتش‌نشانی ایمیدرو به میزبانی شرکت ملی صنایع مس در مجتمع مس شهربابک برگزار شود.

   وی ادامه داد: تیم های شرکت کننده در این المپیاد، در یک مرحله علمی و ۵ مرحله عملیاتی به رقابت می پردازند.

   بهمن آبادی در پایان خاطرنشان کرد: نخستین المپیاد علمی- عملیاتی آتش‌نشانی در شرکت‌های بخش معدن و صنایع معدنی کشور تا 21 خرداد به رقابت می پردازند. در پایان مسابقات نیز از شرکت های برتر اول تا سوم تقدیر خواهد شد.

   گالری
   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.