سال جهش تولید
X
   
 
  • اخبار
   معرفی فولادهرمزگان به عنوان صادرکننده نمونه
   همزمان با روز ملی صادرات طی آئین ویژه ای که با حضور معاون امور استان های اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران، مدیرکل خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران و استاندار هرمزگان و تعدادی از مقامات بخش های دولتی و خصوصی حوزه صادرات برگزار شد، شرکت فولادهرمزگان درهرمزگان به عنوان صادرکننده نمونه، نشان صادراتی را دریافت نمود.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۰۴  
   صدور مجوز بیمه نامه شرکت های معدنی وارد مرحله نهایی شد
   مدیر عامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی خبر داد: تاکنون، 13 شرکت پیمانکار عملیات معدنی پس از تایید اولیه بانک، جهت انجام کارشناسی به صندوق بیمه ارجاع شده و بر اساس نیاز این شرکت ها و توان بازپرداخت تسهیلات، نسبت به صدور بیمه نامه (ضمانت نامه) جهت دریافت اعتبار بانکی (3600 میلیارد ریال) اقدام می شود.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۰۴  
   هفته پدافند غیرعامل در ایمیدرو
   سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به مناسبت هفته پدافند غیرعامل ، برنامه ها و عناوین روزهای این هفته را اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، مهدی کارگر آزاد جانشین رییس و دبیر کمیته پدافند غیرعامل ایمیدرو با اعلام این مطلب گفت: سوم تا نهم آبان ماه جاری هفته پدافند غیرعامل نامگذاری شده و برای هر یک از روزهای هفته مذکور عنوان هایی مشخص شده است.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۰۳  
   کرباسیان: از کنسرسیوم بخش خصوصی برای سرمایه گذاری استقبال می کنیم
   رییس هیات عامل ایمیدرو فعالان بخش خصوصی سنگ آهن را برای تشکیل کنسرسیوم و سرمایه گذاری در بخش اکتشاف دعوت کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)،‌ دکتر مهدی کرباسیان در دیدار با اعضای هیات رییسه این انجمن و دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد که در آستانه همایش سالانه انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن انجام شد تصریح کرد: با توجه به اینکه به تازگی پهنه های اکتشافی از سوی معاونت معدنی و صنایع معدنی وزارت صنعت معدن و تجارت مشخص شده،‌ ضروری است که فعالان حوزه سنگ آهن به ویژه انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن به صورت منسجم وارد طرح های اکتشافی شوند و ایمیدرو نیز از حضور بخش خصوصی در عرصه اکتشاف و طرح های توسعه ای خود استقبال می کند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۰۳  
   طرح های جدید فولاد، خام فروشی سنگ آهن را محدود می کند
   رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: با راه اندازی طرح های فولادی، صادرات سنگ آهن تولید داخل به صورت خام کاهش می یابد و شرکت های فولادی، مصرف کننده عمده این ماده معدنی خواهند بود.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۰۲  
   مجتمع طلای زرشوران چهره منطقه را دگر گون می کند
   مجتمع معدنی و صنعتی زرشوران تولید کننده دو فلز ارزشمند طلا و نقره مراحل پایانی پیش تولید و آزمایشی راپشت سر گذاشته و با نصب و تحویل بخشهای مربوط به فیلتراسیون، آماده بهره برداری است و و به زودی با حضور مقامات رسمی کشور افتتاح خواهد شد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۰۱  
   کلیات بودجه پیشنهادی سال 94 ایمیدرو به تصویب مجمع عمومی رسید
   کلیات بودجه پیشنهادی سال 94 و اصلاحیه بودجه 93 سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در جلسه امروز مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده این سازمان به تصویب رسید.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۷/۳۰  
   تولید فولاد خام ایران رکورد جدیدی را به ثبت رساند
   بر اساس گزارش انجمن جهانی فولاد، فولاد خام ایران رکورد جدیدی را در تولید به ثبت رساند.به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، سایت انجمن جهانی فولاد گزارش کرد: ایران در 9 ماهه سال 2014 با 6.6 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته میلادی، 12 میلیون و 66 هزار تن فولاد خام تولید کرد. این در حالی است که میزان تولید این محصول در 9 ماهه 2013، 11 میلیون و 318 هزار تن بود.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۷/۳۰  
   فولاد «قائنات» و «سبزوار» در مرحله فراخوان برای واگذاری
   رئیس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: طرح های فولاد «قائنات» و «سبزوار» در مرحله فراخوان برای واگذاری قرار دارند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۷/۲۹  
   افزایش تولید دانه بندی سنگ آهک پیربکران در 6 ماهه امسال
   میزان تولید شرکت سنگ آهک پیربکران اصفهان طی 6 ماهه نخست امسال، 7 درصد رشد یافت.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۷/۲۹