سال جهش تولید
X
   
 
  • اخبار معادن
   33 میلیون و 700 هزار تن سنگ آهن در کشور تولید شد
   میزان تولید سنگ آهن کشور در سال 1392 در مجموع به 33 میلیون و 693 هزار و 778 تن رسید که در مقایسه با هدف برنامه پیش بینی شده 3 درصد و نسبت به سال 91 معادل 5 درصد افزایش داشت.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۳۱  
   ایمیدرو از طرح های توسعه اکتشافی معدن انگوران حمایت می کند
   معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد: ایمیدرو از طرح های توسعه اکتشافی در معدن انگوران حمایت می کند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۹  
   ایمیدرو برای تهیه طرح جامع مطالعاتی توسعه معادن زغالسنگ کشور فراخوان داد
   سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) ، برای بررسی و انجام طرح جامع مطالعاتی توسعه معادن زغالسنگ کشور در مناطق زغال خیز فراخوان داد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۶  
   دولت صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی را از واگذاری ها خارج کرد
   با پیگیری های ایمیدرو و به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت، هیات دولت تصویب کرد صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی از فهرست واگذاری ها خارج شود و به عنوان صندوق حاکمیتی باقی بماند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۵  
   گندله سنگ آهن و کنسانتره زغالسنگ بیشترین میزان رشد تولید را کسب کردند
   تولید گندله و کنسانتره سنگ آهن،‌ کنسانتره زغالسنگ و فولاد در سال گذشته بیشترین میزان رشد را در میان تولیدات معدنی و صنایع معدنی کشور کسب کردند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۳  
   پیشنهاد ایمیدرو برای سرمایه گذاری مشترک درمعادن بوکسیت قزاقستان
   معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو در دیدار با همتای قزاقی خود پیشنهاد سرمایه گذاری مشترک با قزاقستان برای اکتشاف، استخراج و فرآوری معادن بوکسیت در این کشور را داد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۱۰  
   سرمایه گذاری در فعالیت های معدنی گسترش می یابد
   به منظور فراهم آوردن امکانات و معرفی فرصت های سرمایه گذاری و اطلاع رسانی و انجام اقدامات لازم برای جلب مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی به سرمایه گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی کشور ، تفاهم نامه ای بین ایمیدرو وسازمان نظام مهندسی معدن امضا شد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۰۹  
   آمادگی بلژیک برای مشارکت در طرح های معدنی و صنایع معدنی ایران
   رییس اتاق بازرگانی بلژیک و سفیر آن کشور در دیدار با رییس هیات عامل ایمیدرو بر آمادگی خود برای همکاری در بخش معدن و صنایع معدنی ایران تاکید کردند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۰۷  
   ایمیدرو به شرکتهای کره جنوبی پیشنهاد مشارکت داد
   رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران از شرکت های کره جنوبی برای مشارکت در طرح 2.4 میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن و گندله سازی 5 میلیون تنی سنگان دعوت به همکاری کرد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۰۲  
   زغال سنگ پروده شرقی با 50 میلیون تن ذخیره به بخش خصوصی واگذار می شود
   در پی بازدید رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و جمعی از مدیران این سازمان از شرکت زغال سنگ طبس اعلام شد زغال سنگ پروده شرقی با 50 میلیون تن ذخیره به بخش خصوصی واگذار می شود
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۰۱