X
   
 
  • کلید واژه ها: سنگان -
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
  • فرماندار شهرستان خواف اعلام کرد:

   ضرورت تداوم اقدامات حمایتی شرکت ها در منطقه کم برخوردار سنگان

   فرماندار شهرستان خواف اعلام کرد: به منظور محرومیت زدایی در منطقه سنگان، انتظار می رود برنامه های توسعه ای شرکت های معدنی با هماهنگی کمیته برنامه ریزی شهرستان خواف تداوم داشته باشد.

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، حسین سنجرانی افزود: آغاز عملیات احداث جاده 151 کیلومتری سنگان – خواف تا تربت حیدریه، از جمله اقدامات توسعه ای است که نیاز اصلی در منطقه سنگان بود.

   وی با اشاره به نقش شرکت های معدنی در تامین زیرساخت های منطقه سنگان، افزود: مسوولیت اجتماعی یکی از کارکردهای اصلی شرکت ها و مطالبه افراد محلی این منطقه است. با این تعریف، شرکت ها باید با اقدامات اساسی خود، در توسعه منطقه نقش آفرینی کنند.

   سنجرانی با طرح پیشنهادی مبنی بر تجمیع اعتبارات شرکت ها در ایفای نقش مسوولیت های اجتماعی گفت: با ایجاد این رویه و هماهنگی شرکت ها با کمیته برنامه ریزی شهرستان خواف، می توان نیازهای توسعه این منطقه را به شکل بهتری شناسایی و مدیریت کرد.

   فرماندار شهرستان خواف ادامه داد: پیش از این به دلیل مشکلات احداث جاده 25 کیلومتری "خواف به سلامی" که به مدت 5 سال طول کشید، این انتظار وجود دارد که شرکت های معدنی سیاست های سرزمین اصلی (شهرستان خواف) را نیز مورد توجه قرار دهند.

   وی با ابراز قدردانی از اقدامات ایمیدرو در آغاز عملیات احداث جاده در سنگان اظهار کرد: ایمیدرو به عنوان مجموعه ای راهبر، می تواند در تشویق شرکت های معدنی به منظور توسعه مناطق محروم، دستاوردهای قابل توجهی را نصیب کشور کند.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: