سال جهش تولید
X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
  • رئیس هیات عامل ایمیدرو خبر داد:

   5 تفاهم نامه همکاری بین شرکت های بزرگ معدنی و هپکو با راهبری ایمیدرو به امضا می رسد

   معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: با واگذاری شرکت هپکو به سازمان تامین اجتماعی، رویکرد حمایتی ایمیدرو  از این شرکت تغییر نکرده و با توجه به ماموریت های توسعه ای این سازمان و نگاه ملی، در سال جهش تولید به طور حتم حمایت بخش معدن و صنایع معدنی از این تولیدکننده با سابقه و توسعه همکاری ها ادامه خواهد داشت.
    5 تفاهم نامه همکاری بین شرکت های بزرگ معدنی و هپکو با راهبری ایمیدرو به امضا می رسد

   رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: ایمیدرو به همراه شرکت های مبارکه، ملی مس، گل گهر، چادرملو، صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی و خانه معدن ایران، با هدف تحقق اهداف جهش تولید و حمایت از تولید داخل ، 5 تفاهم نامه مجزا خرید محصولات و خدمات از شرکت هپکو امضا می کنند.

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، خداداد غریب پور افزود: ایمیدرو با راهبری و دعوت از شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی در جهت حمایت از شرکت هپکو، طی ماه های گذشته جلسات بررسی مشکلات و هم اندیشی برای استفاده از ظرفیت های این تولیدکننده با سابقه را برگزار کرد.
   وی با بیان اینکه نیازسنجی شرکت های معدن و صنایع معدنی به ماشین آلات و خدمات فنی در همکاری با هپکو انجام شده است، گفت: شرکت های فوق با برگزاری جلسات و بازدیدهای مستمر با مسئولان شرکت هپکو نیازهای خود را اعلام کرده اند که خرید محصولات این شرکت و همچنین ارایه خدمات فنی در این تفاهم نامه ها مورد توجه است.

   برنامه امضا تفاهم نامه شرکت های بزرگ معدنی با هپکو
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه بزودی در همکاری بخش معدن وصنایع معدنی(با راهبری ایمیدرو) 4 تفاهم نامه مجزا به امضا خواهد رسید، عنوان کرد: این تفاهم نامه بین شرکت های مبارکه، ملی مس، گل گهر و چادرملو با شرکت هپکو به امضا می رسد.
   وی افزود: در تفاهم نامه فوق "تامین دستگاه های مورد نیاز شرکت های معدن و صنایع معدنی که شرکت هپکو قادر به ساخت آن است و همچنین تامین قطعات یدکی و تجهیزات مختلف ناوگان معدنی و خطوط تولید" دیده شده است.
   غریب پور گفت: ظرفیت های هپکو در همکاری با حوزه معدن و صنایع معدنی شناسایی شده است و به طور مثال هپکو آمادگی خود را برای تعمیر تجهیزات شرکت ها همچون بیل مکانیکی، هیدروسیلندرها، غلتک ها و ... اعلام کرده است.

   ارایه تسهیلات توسط ایمیدرو
   رئیس هیات عامل ایمیدرو با اشاره به دیگر تفاهم نامه معدن و صنایع معدنی با این تولیدکننده با سابقه، اعلام کرد: پنجمین تفاهم نامه به صورت سه جانبه بین خانه معدن ایران، صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی(مجموعه تحت پوشش ایمیدرو) و هپکو به امضا می رسد.
   وی ادامه داد: در این تفاهم نامه خانه معدن ایران عهده دار اجرای برنامه نیازسنجی بخش معدن و صنایع معدنی به تجهیزات و خدمات فنی در حوزه معادن است.
   غریب پور گفت: صندوق سرمایه گذاری فعالیت های معدنی نیز ارایه تسهیلات به متقاضیان استفاده از خدمات هپکو را در دستور کار قرار خواهد داد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به نیاز معادن به دامپتراک، هپکو برای تولید این محصول نیاز به شریک خارجی دارد که این شرکت مذاکرات خود را با یک شرکت مطرح تولیدکننده دامپتراک آغاز کرده است.
   منبع: فارس

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.