سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: منطقه ویژه‌ی خلیج فارس -
   تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
  • با سرمایه گذاری 1.3 میلیارد دلاری طرح های توسعه؛

   1500 فرصت شغلی جدید در منطقه ویژه‌ی خلیج فارس ایجاد می شود

   مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج‌فارس از اجرای 12 طرح توسعه‌ای در این منطقه‌ی عظیم اقتصادی خبر داد و افزود: با تکمیل این طرح‌ها که در مرحله‌ی ساخت و نصب تجهیزات قرار دارند، بیش از هزار و 500 فرصت شغلی جدید ایجاد خواهد شد.
   1500 فرصت شغلی جدید در منطقه ویژه‌ی خلیج فارس ایجاد می شود

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، «حسن خلج طهرانی» ایجاد زیرساخت‌های مناسب را سبب جذب سرمایه‌گذار جدید و افزایش تمایل سرمایه‌گذاران فعلی برای انجام طرح‌های توسعه‌ای دانست و گفت: تکمیل این طرح‌ها سبب اشتغال‌زایی هزار و 500 نفری می شود و عاملی برای کاهش نرخ بیکاری در استان خواهد شد.

   مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج‌فارس در تشریح اجمالی نتایج اجرای این طرح‌ها بیان داشت: افزوده شدن 2.5 میلیون تن به ظرفیت گندله سازی، 3.4 میلیون تن بریکت آهن اسفنجی، 1.5 میلیون تن شش فولادی، 36 هزار تن حلال‌های نفتی، یک و نیم میلیون تن قیر و 41 هزار تن فرومنگنز می‌تواند جهشی چشمگیر در تولیدات این منطقه اقتصادی ایجاد کند.
   وی میزان تقریبی سرمایه‌گذاری صورت گرفته برای اجرای این 12 طرح را یک هزار و 367 میلیون دلار عنوان کرد و گفت: مناطق ویژه اقتصادی دارای مزایای متعدد برای سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان هستند و امیدوارم در سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» در عمل بتوانیم منویات مقام معظم رهبری را اجرایی کنیم.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.